Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pomorskie granie - 04.11.2011 - Reda

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 11:57 am    Temat postu: pomorskie granie - 04.11.2011 - Reda Odpowiedz z cytatem

Tym razem zawitaliśmy na granie do Priviana.
Graliśmy w składzie:
- Wicu - luteranie, Josef, konie
- Dungal - horda, Ali II, piechota i proroctwa oraz luteranie, Elijah, konie na kłopotach z księgami
- Jeremiasz - templariusze, Montagne, piechota, kupa złota i centrum obrony
- Privian - horda, Hussein, piechota, proroctwa, dobrobyty i tarcze oraz legion, Marcus, piechota, dary i bez darów

Niestety z przebiegu gier nie wiele Pamiętam. Może chłopaki będą w stanie napisać więcej.
A ja krótko o wynikach.

W pierwszej grze pocisnął nas Wicu. Ale to była ładna i wyrównana rozgrywka. Privian i Dugal grali hordą na proroctwach więc stoczyli

walkę na konsekwencje którą przegrał Privian choć jego tarcze skutecznie zniechęcały do pozbywania się jego kart dołączanych.
Wynik: Privian 19, Dungal 22, Jeremiasz 20, Wicu 50

W drugiej grze Privian zmienił talię na legio z darami. Jednak ta rozgrywka już nie była tak emocjonująca.
Zakończyła się moim zwycięstwem z dość dużą przewagą punktową.
wynik: Privian 10, Dungal 0, Jeremiasz 50, Wicu 8

Po drugiej grze Wicu musiał nas opuścić, więc dalej graliśmy już typowe 3ki.

Trzecia gra była szybka. Dungal zmienił talię na swoich luteran. Nie pamiętam czy Privian został przy legionie czy wrócił do hordy.
Dungal już w pierwszych turach zdobył sporą ilość punktów co mocno nas zdziwiło i spowolniło... nie zdołaliśmy się podnieść choć

udało nam się też zdobyć jakieś punkty i w kilka następnych tur Dungal nas rozjechał.
wynik: Privian 16, Dungal 50, Jeremiasz 36

Trzy następne gry należały do mnie. Dungal już chyba talii nie zmienił i grał luteranami do końca. Privian jeszcze kombinował coś z

taliami. Chyba zmienił jeszcze na hordę ale nie pamiętam kiedy.
Pierwszą z nich wygrałem bez problemu. Dungal nic w tej grze nie zrobił. Nie podeszły mu stajnie i często dostawał ograbienia, więc

nie mógł nic wystawić. A jak już miał stajnię to mu ją wysadziłem. Tłukliśmy się więc z Privianem prawie jak w solówce.
Wynik: Privian 0, Dungal 0, Jeremiasz 50

W drugiej grze, znów od samego początku szalał Dungal rozjeżdżając moją krainę, jednak nie pozwoliłem mu zdobyć mojego notre i

skarbca dzięki zagraniu przelicz to.
Miałem jednak po jego najazdach mocno podziurawioną krainę. Udało mi się jednak podnieść i odzyskać siły aby przeprowadzić zmasowany

atak i chyba w jednej czy dwóch turach zdobyłem komplet punktów.
wynik: Privian 0, Dugal 37, Jeremiasz 50

W trzeciej grze Privian chyba grał legionem.
Ale i ta gra nie poszła moim przeciwnikom dobrze... nie byli w stanie nic konkretnego zdziałać i także ponieśli sromotną porażkę.
wynik: Privian 0, Dungal 0, Jeremiasz 50


I to by było na tyle.
Dzięki chłopaki za granie... mam nadzieję, że mimo wszystko jeszcze zagramy czasem ;p

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum