Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Żyrardowskie batalie - 26 06 2011

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Skoq
Szeregowy


Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 50

PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 11:26 am    Temat postu: Żyrardowskie batalie - 26 06 2011 Odpowiedz z cytatem

Spotkaliśmy się u KenObiego we czterech - ja, KenObi, Stawik i Kulek. Zanim Kulek dotarł rozegraliśmy partię we trzech - ja po raz pierwszy od 1998 Very Happy Templariuszami - taki standardowy deck na kasę (Montagne) i piechotę - tyle, że był gruby 120 kart chyba Shocked ; KenObi swoim zwyczajem Triadowe Koniki tym razem na Jonah Sand, a Stawik Horda bez kasy - Abdul + bydło + rzeźnie. Przez pierwszą częśc gry utrzymywała się względna równowaga, potem Stawik zaczął jeździć po naszych Złożach Rudy i już myśleliśmy że będzie po grze, aż tu nagle moje wojsko postanowiło dojść mi w dużych ilościach - ze Składem, Dobrobytami i Zacznijmy wysypałem się szybko - i zdobyłem ponad 35 PZ Wink Przez moment panowała potem wymiana przeszkadzajek, a jak wszyscy się już ich pozbyli, KenObi galopem wygrał grę Sad - wyniki dokładne ma Stawik - pewnie dopisze w wolnej chwili.
Potem, już we czterech, zagraliśmy dwie drużynówki - ja i KenObi Legion vs dwie Hordy Stawika i Kulka - delikatnie mówiąc rozjechaliśmy Hordę bez większych problemów - nie wiem, czy to przez extra-dojście kart, czy brak wprawy w grze Kulka (spokojnie, wyćwiczy się, to będzie nas rozwalał) - ale naprawdę pogrom Hordy nastąpił baaaardzo szybko. Gomory moje i Pretory dopadły nawet miejsca pływające (dzięki Mrocznej Harmonii), które wydawały się trudne do ruszenia...
Wyniki u Stawika.

Dalej ja musiałem się zwijać, więc chłopaki grali beze mnie - poprosimy o relację z tych dalszych gier i Wasze wspomnienia z gier, które opisałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

26.VI.2011
Zebraliśmy się w czwórkę i graliśmy w różnych konfiguracjach.
Ja grałem moim Abdulem na Rzeźnie i niepozorne z różnymi modyfikacjami. KenObi koniami na Sandzie, potem Legionem, Kulek Abdulem w różnych konfiguracjach, Skoq łysymi na Montażu w trójce, jak to on talia ze 120 kart.

Najpierw była trójeczka ze Skoqiem i KenObim.
koniki stuknęły jakąś Ziemię Orną, łysi niesamowicie szybko dochodzili na planszę, ale na szczęście klasyk im się nie złożył. A to złota brakowało, a to Notre nie wyszło, tym sposobem pierwszą część gry byli tępieni. Moje krówki pojechały 4 Złoża Rudy w 2 tury, jedna po drugiej, akurat trafiłem na ich puste ręce. A potem obaj wystawili Składy, Skoq miał jeszcze kilkam Dobrobytów, koni się wyplęgło i zaczęła się demolka. Ja już nic nie zdzia lałem, a oni najeżdżali i najeżdżali.
Wynik: Stawik 32, Skoq 35, KenObi 50

Doszedł Kulek i zagraliśmy 2 drużynówki. KenObi i Skoq wyciągnęli Legion, a ja i Kulek graliśmy Abdulami.
Tutaj w ogóle żal opisywać. Kulek miał talię trochę niedorypaną, Proroki i Proroctwa dość niepotrzebnie. Dużo miejsc na kasę a Ograbiali go namiętnie. Mi karta nie szla totalnie obydwie gry. A przeciwnikom szła jak marzenie, 2 razy wykończyli nas w czasie poniżej pół godziny.
Wyniki:
Stawik+Kulek 10, KenObi+Skoq 75
Stawik+Kulek 0, KenObi+Skoq 75

Skoq musiał lecieć, zagraliśmy jeszcze jedną trójkę. Kulek odchudził talię, KenObi grał Legionem.Kulek się z początku rozwinął, przez chwilę miał nawet 4 Dobrobyty i Skład. Nastukał trochę PZtów. Żeby nie rozrabiał, dałem KenObiemu pojechać go Gomorem z Szałem. Ja dziubałem tak po miejscu, zabiłem też Woła i Skromne, dało mi to jakieś 35 PZ, KenObi miał 2 miejsca, Kulek też trzydzieści parę. Ruletka się już rozkręciła, łup-łupu-cup i każdy miał czterdzieści parę PZtów. Na szczęście Dobrobyty Kulka już były historią, ja Skład miałem od dawna. W grze padły 4 Plagi, bo KenObi użył Znad Krawędzi, a przeciwko 2 Hordom to było najlepsze wyjście. W końcu do 50tki dobiłem ja.
Wynik: Stawik 50, Kulek 41, KenObi 42

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KenObi
Szeregowy


Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 61

PostWysłany: Pon Lip 04, 2011 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe
Te gry były jak narazie najlepsze Wink

_________________
Let Your Mind B3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum