Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

09.VII.2011 Żyrardów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pon Lip 11, 2011 12:20 pm    Temat postu: 09.VII.2011 Żyrardów Odpowiedz z cytatem

Było nas trzech, każdy z nas... miał talię. Zagrałem Legionem, praktycznie bez żadnych udziwnień, czysty power piechoty. Skoq grał znowuż łysymi, klasyk na 120 kartach. KenObi wziął konie na Sandzie.

Mówiłem już kiedyś, że Skoq to dziecko szczęścia? Ze 120 kart wystawił klasyk w kilka tur, no bez Szpitala, ten mu doszedł w połowie gry. Zaczynałem ja, branie miałem koszmarne - 5 wojów z 15!! Dar Losu, wystawiłem kilka miejsc i wytrąciłem KenObiemu z ręki Stajnię za pomocą Zacznijmy. Dzięki temu chociaż z koniami był spokój przez parę tur. Mogłem się skupić na kilowaniu łysych. Udało się najechać kilka miejsc i uzbierać 35 PZ. Łysym sżło nieco gorzej, ale do 33 Skoq dobił.
A KenObiemu w końcu doszła Stajnia i zaczęła się galopada koników. Obaj przeciwnicy już mieli Składy, zaczęli tam ciułać karty i moje najazdy się skończyły. Zresztą i tak głównym celem stało się powstrzymanie koni. Z cichym przyzwoleniem Skoqa (jestem prawie pewien, że ten najazd mi puścił) pojechałem jeszcze Skład u KenObiego. A potem konie nas stratowały.
Wynik: Kenobi 50, Stawik 46, Skoq 33

W drugiej grze KenObiemu ponownie nie doszła Stajnia na początku, nawet pomimo Daru, ale nasza radość nie trwała długo, w drugiej czy trzeciej już konie biegały. Na początku gry udało mi się stuknąć Złoże Rudy, chyba u KenObiego. Kolejne PZty zdobyłem Skromnym na ... Legioniście Templariuszy. Miałem tylko Razydę, koni jeszcze nie było, a Skoq miał jeszcze 4 łysych, tyle że obok zasranego Legionisty. Potem wyplęgły się konie, doszło im Centrum Obrony. Dziecko szczęścia znów miało klasyk i łysi zaczęli rządzić. Perpetum mobile w akcji. Przez KenObiego zostałem potraktowany Utratą, a rękę miałem przemocarną - Czas Pokoju, Pacyfista, Zdrajca, bodajże Skupienie... Pojechał sobie coś wtedy. Zaraz po nim z pustoty rąk skorzystał i Skoq, pojechał mi Kopalnię. udało mi się wtedy jeden najazd powstrzymać, bo KenObi zostawił mi Przelicz to i Łapówkę. Przeliczyłem się i przekupiłem Centuriona. Ograbiali mnie co i rusz. Jakimś cudem udało mi się jeszcze rozjechać Kopalnię i łysi posprzątali.
Wynik: Kenobi 35, Stawik 20, Skoq 50

Trzecia gra zaczęła się paskudnie, jeden klasyk wystawił, drugi konie i Centrum Obrony. Ale ja miałem szczęśliwe karty, Skład szybko i trochę ich porozjeżdżałem. 2 Stajnie na początku, co leciutko zwolniło KenObiego. Skończyłem na 44 Pztach. Chyba jedyna gra, gdzie Gomorzy coś podwójnie najechali. A potem rozkręciła się karuzela, co i rusz ktoś coś najeżdżał, karty z ręki schodziły w ekspresowym tempie. Rozkręciła się, bo ja wysadziłem Skład KenObiego, Skoq mój, a potem zdaje się KenObi rozjechał jego. Więc powstrzymywajki dochodziły tylko na bieżąco. No i wbiłem się w moment, że mieli wszystkiego 3 karty, jak się okazało nędzne. A, że miejsc miałem sporo nawystawianych i było świeżo po Zacznijmy, to 6 wojów miałem.
Wynik: Kenobi 37, Stawik 50, Skoq 27

Akcja dnia:
W drugiej grze KenObi walnął mi Utratę, zostawił na ręku Przelicz to i Łapówkę, a następnie... Ograbił mnie z kilkudziesięciu sztuk złota. Dodam, że Skoq Montażem miał kupkę jeszcze większą i Potencjał na ręku, więc kosztowało to KenObiego jeden najazd. Mówię mu: "po cholerę było mnie ograbiać, przecież wiesz co miałem na ręku!!!" On na to: "no, bo plan był taki żeby...." i się zapowietrzył, więc zakończyłem "żeby Skoq wygrał?", pijąc jak zwykle do tego, że grają dwóch na jednego.
No i Skoq wygrał ta grę.

Ja też sadziłem fazy. Pamiętam, że podpoliłem się raz po Pladze jak mi woje doszli, już wystawiam, już najeżdżam, a Skarbca zapomniałem wystawić. I zostałem z tym na ręku. A najazd się oczywiście nie udał. No i tradycyjnie w pierwszej grze dałem karty KenObiemu mimo Centrum Dowodzenia...

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KenObi
Szeregowy


Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 61

PostWysłany: Wto Lip 12, 2011 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grało sie wysmienicie! jak zwykle duzo smiechu i placzu Razz
Moje klaczunie rulzzzzz Wink

_________________
Let Your Mind B3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum