Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stawik vs. Blitzkrieg na Lackey

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 1:05 pm    Temat postu: Stawik vs. Blitzkrieg na Lackey Odpowiedz z cytatem

Zagraliśmy jeden poważny meczyk. Blitzkrieg użył swojego 'klasyka', cokolwiek to znaczy. Ja zagrałem szybką talią na Gabrysiu - 65 kart.

Początek należał do pojazdów. Czołgi załatwiły Zwiadowcę i Ciężkiego - 2 Skromne. Przy tym drugim to miałem sporo szczęścia, Blitzkrieg miał jeszcze ze 2 czy 3 pojazdy więcej, ale widocznie stwierdził, że marne szanse są na najazdy, więc poprzestał na Skromnym. A ja tymczasem nie miałem nic żeby najazd powstrzymać.
Cisnął mnie mocno, ale postawiłem Mennicę otoczoną Kopalniami i miałem sporo kasy. Wystarczało na Potencjały itp oraz na ciągnięcie do 10ciu kart. A i tak ze 2-3 tury pod rząd zostawałem bez kart albo z kompletnym sianem na ręku. Musiałem Terroryzmem wysadzić sobie Skład, bo już inaczej się wybronić nie mogłem. Wsadziłem wcześniej do niego Wyrzeczenie, żeby się karty pozbyć. Potem jak Blitzkriegowi Skład najeżdżałem, to skopiował moją akcję, tylko że wsadził 3 karty, "takie dobre były" - jak sam stwierdził.
Ten Skład najechałem mu z powietrza chyba piątką koni. W kolejnej turze machnąłem Brak Paliwa i jego pojazdy zostały uwięzione na Oddziale. On miał już tylko 1 kartę, a ja Przemyśl i staaado koni.
Wynik: Stawik 50, Blitzkrieg 13.

Nie wiem nawet jak opisać coś co miało miejsce przed tą grą. Trudno to nawet nazwać meczem. Zasiedliśmy do gry, Blitzkrieg Drierem, ja Verage'm. W ciągu 2-3 tur wystawił Ziemię Orną i obstawił ją Rozlewiskami i niepozornymi. Kraina tylko do najazdu z wody. A u mnie brak Terroryzmów, Infiltracji, wody. No to stwierdziłem: "brawo, wygrałeś"...
Dlatego właśnie nie lubię solówek. Podobny efekt by miał combos Skład Prefabrykatów+Pole Minowe. No, wtedy chociaż można by próbować uciułać 100 złota na Potencjał...

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blitzkrieg
Szeregowy


Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 63

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygrana to wygrana więc nie zapomni dodać do statystyk
BLITZKRIEG vs STAWIK: 50:0

_________________
Nie kwestionuj moich kwestii,
bo tak ci? za?yj?, ?e b?dziesz w szoku, jak si? zszokujesz, gdy b?dziesz za?yty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum