Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

For fun - Żyrek 26 II 2011

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 2:37 pm    Temat postu: For fun - Żyrek 26 II 2011 Odpowiedz z cytatem

Zebrało się nas czterech. Zanim się zebraliśmy w komplecie pyknęliśmy nawalankę we trzech.
Ja zagrałem piechotą na Gabrielu z Rozlewiskami, KenObi koniami na Cainie, a Skoq wieeelką talią na Nefarycie, którą zrobił "for fun". Miał ze 120 kart, jak nie więcej. Przewijały się tam Obozy Szkoleniowe, Ożywieńczy, kupa Harmonii.
Jak zwykle bali się mnie jak ognia, więc sobie nie pograłem. Tu Ograbienie, tam Kłopoty i g.. z mojej talii. KenObi pojechał raz, używając zdolności Caina, 2 Mennice u mnie. I jeszcze jakąś Kopalnię gdzieś zdybał.
Ja dokonałem dwóch najazdów. Raz dwoma Krukami z wody Kopalnię, raz dwoma Krukami Ziemię Orną. Z Potencjałami oczywiście.
Potem padło Zacznijmy od Nowa. Skoq spośród 120 kart wyciągnął trzeciego Gomora i chyba 4 dopalacze do WB. For fun... Rypany szuler.
Wynik: Skoq 50, Stawik 19, KenObi 28

Potem Kulek zrobił talię na Abdula i zasiedliśmy do drużynówek. Kulek i KenObi byli razem. Zniszczyli nas. W ostatniej turze udało się Skoqowi pojechać Stajnię.
Wynik: KenObi+Kulek 75 : Stawik+ Skoq 13

Zmieniłem talię na Leitheussera i zagraliśmy rewanż.
Nic z tej gry nie pamiętam. Absolutnie. Ale tym razem, jak nie musiałem czekać na 2 Kopalnie, Patriarchę, Rozlewisko, Centrum Szkolenia Marynarki i paru żołdaków, tylko wystawiałem samolot i huzia! do przodu, to PZtów napykaliśmy.
Wynik: KenObi+Kulek 75 : Stawik+ Skoq 40

A potem był już prawdziwy rewanż. Głównie nam się udało dlatego, że KenObi przez całą grę nie wystawił Stajni. Więc najazd po najeździe dobijaliśmy do naszych 75 PZ.
Wynik: KenObi+Kulek 0 : Stawik+ Skoq 75

Ostatnią grę zakończyliśmy na czas. Ale ponad półtorej godziny trwała. Znowuż nie daliśmy im zdobyć PZta, ale łatwo nie było. W pewnym momencie na 2 Łzy Kulka poszły Potencjał, Przemyśl i 2 Zdrajców. Tym razem karta nam szła wypaśnie. Do ostatniej karty schodziłem przez 5 tur z rzędu. Nie przebili się.
Wynik: KenObi+Kulek 0 : Stawik+ Skoq 44(75)

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KenObi
Szeregowy


Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 61

PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To była rzeź konkret ale FUN byl namber łan Wink
Skoq ma magiczne dłonie do wyciagania wojuff ;P
POZDRO 600!

_________________
Let Your Mind B3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skoq
Szeregowy


Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 50

PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee tam - każdemu się może zdarzyć.... Very Happy Już nie mogę się doczekać kolejnych gier Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum