Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

13.02.2011 Pomorze - Przebudzenie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Privian
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 230

PostWysłany: Nie Lut 13, 2011 7:49 pm    Temat postu: 13.02.2011 Pomorze - Przebudzenie Odpowiedz z cytatem

Pomorze w końcu się przebudziło ze snu zimowego i rozegrało pierwszą gre w tym roku. Spotkaliśmy się w składzie Danek, Privian i Dungal.
Ja z Dankiem graliśmy Luterianami Sandem, a Dungal Legionem Marcusem.

Dungal od początku ostro cisną najpierw pocisną mi z Ograbienia w następnej turze Zaliczkę, później pojechał kopalnie i jeszcze raz Ograbienie. Evil or Very Mad Dankowi na początku trochę nie szło bo nie mógł się do stajni dokopać. Chęć szybkiej wygrany zgubiło Dungala bo nie zostawił sobie obrony i z pomocą Utraty Potencjału i Wojny Błyskawicznej pojechałem mu 3 miejsca, a Danek 2. Za jakiś czas na mój najazd u Danka, Dungal zagrał Błędne mapy na jakieś inne miejsce za 14 które udało mi się pojechać i kropkę nad i postawił Patriarcha z Potencjałem.
Wynik końcowy:
Danek:17, Privian:50, Dungal:10

_________________
Skowyt si? Zbli?a!!!
-----------------------
Plan Your Escap!!!

www.grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum