Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zjava

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Nie Lut 13, 2011 12:12 pm    Temat postu: Zjava Odpowiedz z cytatem

Się nas zebrał tłum, całych pięciu. W dodatku zbieraliśmy się jak krew z nosa. Zaczęliśmy grać z Anubisem i Blitzkriegiem, to Anub poszedł oglądać jakiś bitewniak i przepadł na godzinę, tak że grać na serio zaczęliśmy dopiero w południe...
KenObi, niech go Bóg pokarze, nie zjawił się, pomimo szumnych obietnic. Skoq się pokazał, ale nie we właściwym czasie, nie miał się jak wbić do gry i poszedł doomować.
Ja grałem Drierem, na Komendantów, Szturmowych i Flamennów. Anubis grał koniami na Gabrielu. Blitzkrieg jak zwykle Leitheusserem, ale z Ukrytymi Ostrzami, Barrakudami, Rozlewiskami i Lądowaniami Amfibii. McKlocki grał Abdulem z proroctwami i obstawiaczami. Hubert Nefarytą ze Stonką, Gomorami, Pretorami i Zmianami Wyglądu.
Najpierw zagraliśmy pentagram.
||||||||||||Hubert
Stawik||||||||||||||||||Blitzkrieg
||||||McKlocki|||||Anubis
Blitzkrieg szalał. Miał 39 PZ, gdy pozostali jedno najechane miejsce, albo i nic. Zdobył 21 PZ Skromnymi - wszystkie na Zdrajcach - Blitztanku i Falistym.
Potem na chwilę otrząsnęliśmy się z bojaźni przed samolotami.Anubis pół gry był udupiony, a to bez zlota, a to bez Stajni. Ale na koniec się rozkręcił. Ja byłem sprawcą jego mizerii, gdyż Blitztankiem-zdrajcą i chmarą stonki na pewniaka rozjechałem mu Stajnię. Stonka miała w sumie 16 WB. Potem na sam koniec gry udało mi się jeszcze pojechać jego Mennicę. Jestem prawie pewien, że miał wtedy Potencjał do obrony, ale wolał zachować go na później. Potem rzuciłem Czas pokoju bodajże i zostałem bez kart, a Blitzkrieg dokończył dzieła zniszczenia.
Wygrali Anubis+Blitzkrieg, drugi "sojusznik" łodzianina miał tylko 13 PZ, Anubis zaś "aż" o 5 więcej. Ja ustukałem 21, a McKlocki 47 PZ.

Hubert i McKlocki musieli się zwijać, a my zasiedliśmy do nawalanki. W drugiej turze miałem chmarę stonki. Zaatakowałem czołga - weszło, Skromne. To dołożyłem jeszcze Ciężkiego i Skromne. Druga tura i 20 PZ! W kolejnej turze, dzięki Centrum Szkolenia Marynarki i Rozlewiskom Blitzkriega (oraz Sztuczce na wyżywienie armii) z wody pojechałem Anubisowi Stajnię, i 2 Złoża Rudy. Jak się zorientowałem, że chłopaki mają w rękach pusto, to walczyłem do ostatniej Przewagi. Zabrakło mi jednego PZta. Zostałem tylko z Wyrzeczeniem w ręku, z czego skorzystał Blitzkrieg. 3 Wojów, 3 najazdy i 30 PZ. Anubis dostał Stajnię dopiero jakieś 5 tur przed końcem gry. Trzepał kasę i przeszkadzał. A przeszkadzał skutecznie, bo do końca gry udało mi się zabić tylko 1 go wojownika!! I to wtedy, gdy nie miałem akurat Skromnego na ręku.
Anubisowi w przedostatniej turze udało się pyknąć 24PZ Skromnymi na czołgach. Potem powstrzymał mój atak na konia i wygrał Blitzkrieg.
Wynik: Stawik 49, Blitzkrieg 50, Anubis 24.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noz4
Sierżant


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 171

PostWysłany: Nie Lut 13, 2011 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze coś Wink

A dziś coś gracie? Czy the end?

No i widzę, że Blitzkrieg porządził - gratulejszyn Smile

A Ty Stawiku grałeś na jakiś ekwipunek w tej talii?

_________________
wtf czyli kurde bele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum