Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Żyrardów dnia Pańskiego 19.XII.2010

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 1:05 pm    Temat postu: Żyrardów dnia Pańskiego 19.XII.2010 Odpowiedz z cytatem

Zagrałem łysymi na Montażu. Skoq grał samolotami, tak jak 2 tygodnie wstecz, talią odchudzoną. KenObi jak zwykle koniami, pierwszy raz Cainem, drugi Gabrysiem.

Pamiętam, że zacząłem ładnie, kilka miejsc, Przelicz to, jakaś intryga, jakiś woj. Pierwsze pół gry się rozbudowywałem. Karty dobrze szły, wystawiłem wszystkie miejsca funkcyjne - Notre, Szpital, Centrum Dowodzenia, Skład, Skarbiec. Do tego Bazary i Kopalnie. Podczas, gdy ja się rozbudowywałem, przeciwnicy mnie podgryzali. Nastukali trochę PZtów. Skoq chyba 2 razy naciął się na Przelicz to przy najeździe na Notre Very Happy
A jak już klasyk miałem ustawiony, to cisnąłem i cisnąłem. Chyba z godzinę mi zeszło nim ich dobiłem. KenObi przy tym skorzystał, miał 21 PZ, trochę koni i zaczął mnie jechać. Miałem ze 2 karty do obrony, ale Skoq też kilka ściskał w łapie. Puściłem mu jeden najazd, drugi. Skoq twardo też. KenObi widząc, że może wygrać uderzył resztą koni na Bazar, ja już mu go oddaję i dopiero Skoq wyciągnął Potencjał czy cuś.
Wynik: Skoq 31, Stawik 50, KenObi 49

W drugiej grze żmudnie się rozbudowywałem. Dopóki mi któryś dziad nie wysadził Skarbca. Potem KenObi zagiął na mnie parol, co tylko jakiś bilans zrobiłem, to mnie ograbiał. Dobrze dla niego, bo miałem bodajże dwa Potencjały na ręku. A on wyszedł sobie 10 czy 11 końmi i wygrał w jednej turze.
W ogóle w tej grze bali się mnie śmiertelnie, jakbym poprzednią wygrał, czy coś :tongue: Karty, które na siebie wzajem rzucili mógłbym zliczyć na palcach jednej ręki. W drugiej turze KenObi nawet pomógł Skoqowi pojechać mój Bazar!
Wynik: Skoq 15, Stawik 0, KenObi 50

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum