Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Garsc nawalanek z grodu Kraka z ostatniego tygodnia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drumdaar
Sierżant


Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 107

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 2:53 pm    Temat postu: Garsc nawalanek z grodu Kraka z ostatniego tygodnia Odpowiedz z cytatem

Coby utrzymac sie w formie spotkalismy sie ostatnimi czasy 2 razy. Niestety na kazdym z tych spotkan nikt nie grzeszyl nadmiarem czasu wiec gier bylo niewiele... raptem 3 Sad

15.06.2010 ?
Spotkali sie:
Noz4 - pierwsza gra na Diuku fabrykancie, druga Gabriel z konikami
Seku - horda z horda hordy na Abdulu
Aksal - legion na Nefarycie z Gomorami, Pretorami i ozywienczymi
Drumdaar - pierwsza gra na Montage'u klasykiem, druga Husseinem z sama piechota hordy

Druzynowki juz sie nam przejadly wiec mimo zlych doswiadczen w nawalnkach w 4 zasiedlismy wlasnie w takim ukladzie.
Juz na poczatku Seku sie na mnie uwzial i dosc szybko stuknal 28 punktow w mojej krainie. Po tym jednak byla dluuuga posucha. Wodz Dawida zostal 3 krotnie najechany przez kazdego z pozostalych graczy, ale sam nie pozostawal dluzny i w dwoch najazdach zdobyl 25 pz.
Gra sie wlokla, mi sie udalo odbudowac i gdy juz zaczynalem wracac do gry na powaznie Seku zaczal mnie udupiac klopotami z ksiegami :/
Gra trwala jeszcze chwile i gdy wszyscy mysleli ze zakonczy sie na czas, Sekowi podeszla karta i dobil brakujace punkty.
Wynik:
Seku 70, Noz4 25, Aksal 12, Drumdaar 12

Na druga gre pozmienialismy talie i z nowym zapalem ruszylismy do bojow.
MI karty wkoncu zaczely aldnie podchodzic, juz w 3 turze mialem otarczowany Dobrobyt, kopalnie, sklad, bramke prorok-zeglarz, a co najwazniejsze 3 meczennikow i 3 skrome Twisted Evil
Niestety przekombinowalem i za bardzo napalilem sie na latwe punkty. Chlopakmi 3 zmiankami poprzerywali konfliky Shocked karty zalegly w skladzie a 3 bohaterow zrobilo ka-boom. Gra sobie trwala i byla znacznie bardziej wyrownana. Niestety z braku czasu zakonczyla sie bez finalu.
Aksal 36, Noz4 24, Seku 14, Drumdaar 0

to byl koniec dnia

Ciekawe zdarzenie mialo miejsce w sobote, gdzie pojawil sie nowy gracz.
Klinga (Lukasz), brat Seka, przylazl przypomniec sobie jak karcioszki wygladaja. Nietstye termin nie dopasowal wszystkim wiec zagralismy w skladzie:

Drumdaar - Montage z legionistami, zandarmami bestalami i krukami
Aksal - Nefaryta, gomory, pretory i ozywience
Klinga - przygotowana przeze mnie talia w bardzo podobnym ukladzie jak Aksala ale bardziej na zloto

Gra rozpeczela sie od malych podchodow, wszyscy sie zaczeli rozbudowywac a poczatkowo karty najlepiej podchodzily Klindze. W pewnym momencie myslalem ze juz bede mial pograne jako ze combo w postaci pojechania mi Notre przez Klinge, a rezerwowe z reki wywalil mi utrata. Aksal jakos dlugo sie nie mogl przelamac a ja tym bardziej. Cale szczescie chlopaki skupili sie bardziej na sobie i dostalem niezbedna chwile wytchnienia. Doszlo Notre, sklad a zloto juz lecialo. Jakos sie utrzymalem kolejne 2 turki, potem napchalem sklad, wystawilem co mialem i zostalem pusta reka czekajac na wojo i mennice. Malo brakowalo a znowu bym zostal w reka nocniku. Lukas wystawil calego jednego pretora z przerazliwym i majac do wyboru cala osade, niewiedziec czemu uparl sie na moje Notre !!! bezczel. Rozgrywka tego najazdu byla przednia:
- Najpierw Kinga Berka
- To ja wyciagam ze skladu zdrajce
- Klinga przemysl
- na co Ja, Ja to wezme
- Klinga przemysl x2 Shocked
- Na to Ja potencjal
- Klinga podlicza kase i... swoj potencjal (mial zlota na 1 WB wiecej!!!)
- Ja w skladzie juz tylko drugi potencjal i... zachomikowana Plaga. Trudno Plaga dopadla samotnego Pretora Razz
- Klinga zalamal rece i siebie Razz

Cale szczescie po tej turze nastapila moja, bo inaczej Aksal by nas przeoral w te i nazad. Karty podeszly mi w koncu jak trzeba, troche woja, mennica i Centrum obrony. Od tego czasu juz pomalu gra sie zaczela ukladac w jedyny sluszny sposob. Smile Dzieki centrum obrony moglem sie chronic zarowno przed ladem jak i powietrzem (kruki) a zandarmow nikt mi nie mogl ruszyc bo musieli ubic najpierw legionistow. W koncu pomalu uzbieralem punkty. Aksal w miedzy czasie pojechal jakies 2 miejsca ale ogolnie udawalo sie nam go pwostrzymywac.
Ciekawostka jest to, ze jedynie jedno miejsce pojechalem ladem, a cala reszte punktow zdobyly moje bojowe kruki z potencjalami.
Wynik:
Drumdaar 60, Klinga 19, Aksal 17
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seku
Szeregowy


Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 54

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawostką jest że w jego strategii przenosił męczenników do ataku tylko jak miał skromne. Przeniósł 3 to znaczy że ma 3 skromne. Jako że u mnie zawsze dużo bydła mogłoby mu dać to 27 PZ (urox dwuróg i mastodont) co byłoby niezłym wynikiem biorąc po uwagę leżące na stole skupienie. Jego mina gdy zanihilowali mu się 3ej męczennicy a skład został zapchany 3ma skromnymi - bezcenna. Miało to dla niego taką zalete że nikt nie chciał do końca gry się na jego żołnierzy na pograniczu rzucić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumdaar
Sierżant


Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 107

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tez fakt
w calej grze chyba zadne punkty nie padly na mojej krainie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noz4
Sierżant


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 171

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niom, to przeniesienie było w ogóle dość zabawne, chłopaki się tłuką: Adam próbuje zaatakować i już poszły 2 zmianki, idzie trzeci atak i pytanie do mnie czy coś robię - a ja w tym czasie myślałem o niebieskich migdałach - i tak od niechcenia skumałem, że tam jakiś atak, że męczennik no to: "a zmianka na niego" I salwa śmiechu, dopiero wtedy skumałem, że mu wspólnymi siłami"wybuchneliśmy" 3ech męczenników. Wink

Widzę też, że mnie ominęła gra z nowym graczem - damn! Wink

Pozdr.

_________________
wtf czyli kurde bele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum