Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czewa 14.06

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cormak
Kapitan


Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 275

PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 9:38 am    Temat postu: Czewa 14.06 Odpowiedz z cytatem

Sobotnim późnym popołudniem udało nam się zebrać z chłopakami, żeby w końcu pograć w DE =]

Było nas trzech
Dziobak- Legion na Marcusie, z samymi Gomorami i kilkoma Harmoniami. W zamyśle szybka talia do najazdu.
Cormak - Piechota Triady na Sandzie, uzupełniona o kruki i żeglarzy z kompletem Drżeń, i masą budynków. Bardzo defensywna talia, gdzie siłą ognia były tylko Potencjały.
Szczuba- Również piechota Traidy tylko na Gabrielu z większą ilością przepowiedni i wojowników. W drugiej grze grał Rasputinami.

Na szybko przygotowaliśmy talie i zasiedliśmy do pierwszej gry.
Już na samym początku wyrobiłem sobie przewagę wystawiając sporą ilość budynków ( za pomocą Zacznijmy od Nowa) zapewniając sobie dobrą ekonomię. Legion oprócz dwóch Gomorów na samym początku nie widział swoich wojowników przez pół gry ^^ Tak mu się karty ułożyły.
Gra była bardzo długa, nie pamiętam dokładnie ale coś pod 2,5 h.
Strasznie statycznie i mało dynamiczna. przez jakieś 75% nikomu się udawało zdobyć punktów.
Jakoś udało mi się przełamać tę barierę prawie co turę wyprowadzałem najazdy z jakąś 50% skutecznością. Tak sobie ciułałem ziarnko do ziarnka. W pewnym momencie Szczuba wystawił sporą ilość wojowników z mocną ręką i za przyzwoleniem Legionu, udało im się przedrzeć przez moją bramkę i zniszczył chyba 3 - 4 budynki w jednej turze. Jednak przy tak dużej ilości budynków był to znikomy cios w moją ekonomię.
Na krótko przed końcem gry Dziobakowi udało się wystawić wojowników i tym samym zdobyć swoje pierwsze punkty. Ale moja machina była już nie do zatrzymania ;]

Dziobak: 10
Cormak: 60
Szczuba: 36

Przed drugą grą Szczuba wymienił decka na swoje Rasputinśkie samoloty a Dziobak dodał kilku wojowników.

Gra zaczęła się o wiele bardziej dynamicznie, Wszyscy szybko się wystawili i zaczęły się najazdy. Każdy zdobył po kilka punktów.
Później już udało się ostawić solidne bramki i z pomocą intryg długo żaden najazd nie zakończył się sukcesem.
Na samym początku gry miałem wystawione dwa dobrobyty a jak się później okazało chłopaki nie mieli w deckach wyrzeczeń ;]
Więc za pomocą 2 dodatkowych atutów kontrolowałem rozgrywkę(albo tak mi się wydawało =p) Bardzo szybko się wystawiałem i przeprowadzałem najazdy, z których praktycznie 90% było skutecznie blokowanych.
Legion co raz wyprowadzał najazdy, jednak też był skutecznie blokowany, choć swoje też zarobił. Rasputini natomiast czekali chyba na to aż samoloty wyjadą z Lini produkcyjnych i trafią do Hangarów bo bardzo długo nie było ich widać. Gdy w końcu je wystawił udało mu się mocno podziurawić moją krainę w kilku kolejkach. Na wszystkich 3 frontach walka była zacięta.
Gdy nagle legion za pomocą swoich Kastratów wyprowadził w jednej kolejce dwa podwójne najazdy, tym samym dobijając do granicy PZ ;]

Dziobak: 60
Cormak: 39
Szczuba: 44

_________________
We do not choose War, the War chose Us!
For the Horde!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum