Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pomorskie granie - 04.06.2010

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 5:23 pm    Temat postu: pomorskie granie - 04.06.2010 Odpowiedz z cytatem

Zagraliśmy w piątek z Wicem i Dankiem.

Zanim dotarł Danek, rozegraliśmy z Wicem solówkę.
Dałem pomysł aby przetestować rozlewiska, Wicu się zgodził, nieco przerobił talię (ja już miałem przygotowaną) i zagraliśmy.

Gra, dzięki rozlewiskom, była dość szybka na moją korzyść. grałem templarsami z centrum szkolenia marynarki, Wicu hordą na abdulu z kilkoma piechurami też na centrum szkolenia marynarki i na pola minowe, które dostawiał do miejsc przy których stawiałem mu rozlewiska, aby uniemożliwić mi najazd z wody.
Jednak dość szybko go pocisnąłem, właśnie głównie z wody.

wynik: Jeremiasz 50, Wicu 13


Potem dotarł już Danek i zasiedliśmy do nawalanek. Ponieważ czasu mieliśmy dużo zagraliśmy w sumie aż 4!

Danek zgodził, się abym testował rozlewiska, więc Wicu i ja nie zmienialiśmy talii, a Danek grał Sandem i kawalerią.
Nie graliśmy na czas więc rozgrywka była długa, lecz bynajmniej nie nużąca.
Ale rozlewiska w ogóle w tej grze mi się nie przydały. Wyłożyłem ze dwa może, w krainie Wica, ale nie podchodziło mi centrum szkolenia marynarki, a on szybko wyłożył pola minowe i zablokował dostęp z wody.
W czasie gdy ja czekałem na możliwość najazdu z Wody, Danek rozhulał się swoją kawalerią i nas rozjechał.

W następnej grze postanowiłem jednak wywalić rozlewiska i tego wieczoru już nie graliśmy na nie.
Nie zmieniło to zbyt wiele. Gry jak zawsze były zacięte.
Nie wiele z nich pamiętam, bo weekend generalnie miałem pod znakiem imprezowym ;p

wyniki poszczególnych nawalanek kolejno to:

Jeremiasz 19, Wicu 13, Danek 50

Jeremiasz 10, Wicu 50, Danek 15

Jeremiasz 37, Wicu 50, Danek 21

Jeremiasz 50, Wicu 13, Danek 9
,
Tylko ostatnią grę zagraliśmy na czas bo już było późno i nie chcieliśmy przedłużać. Jednak jak się szybko okazało, to nie było konieczne bo gra trwała tylko około godziny. Smile

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum