Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

23.V.2010 - nawalanki w Żyrardowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 5:33 pm    Temat postu: 23.V.2010 - nawalanki w Żyrardowie Odpowiedz z cytatem

KenObi grał Legionem na Nefarycie, Ożywieńczy ze Zmianami Wyglądu to sedno tej talii.
Skoqu miał piechotę Legionu na Marcusie, żadnych fajerwerków.
Ja 2 gry zagrałem koniami na Cainie, 3cią Husseinem z proroctwami.

Pierwszą grę zaczęliśmy 11.20, pół godziny później miały już miejsce pierwsze próby najazdów w drugiej grze. Gomory KenObiego nas rozniosły. Skoqu złapał 9pz.
Ja z Szarżą najechałem Kopalnię pojedynczym koniem.
Wynik: KenObi 50, Skoq 9, Stawik 10

Druga gra trwała niewiele więcej. Tym razem porządziły Gomory Skoqa. Nie zapowiadało się na to. Miałem 3 karty do obrony, ale fuksiarzowi doszły 3 Przemyśle!
Mi udał się ładny combos. Na Braku Żywności Poświęciłem Ciężkiego i z Kamuflażem najechałem dwoma Patriarchami Ziemię Orną.
Wynik: KenObi 0, Skoq 50, Stawik 9


Trzecia gra była najdłuższa, trwała ponad godzinę. Od początku miałem Dobrobyt, więc i sporo kart żeby się bronić. Szybko poleciały 2 Plagi. Udawało się powstrzymywać Legionistów, budować krainę, wystawiać dołączanki.
2 razy Łza najechała Nefarytę.
Potem KenObi anihilował mi Konsekwencjami 9 kart. Skoq najechał mi Skład.
Skoq mnie Ograbił po bilansie, no to go Sztuczką okradłem, mnóstwo złota mi się dostało. Dzięki Oświeceniu z poprzedniej tury mniej więcej wiedziałem, co chłopaki mają. Łza najechała i zdradziła. Dżihad z Trenerkiem najechali Skarbiec u KenObiego, dodałem Potencjał, Przemyślałem Zdrajcę i miałem już 42 PZ.
Potem rozszalał się Skoq. Znowu mu doszły 3 Przemyśle w 1 turze. Na planszy miał 2 Gommory i 2 Pretory. Ugrał 38 PZ.
A ja wystawiłem mnóstwo leszczów, łącznie z 22 WB i najechałem Złoże Rudy. Przeciwnicy byli wyprztykani.
Wynik: KenObi 0, Skoq 38, Stawik 50

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skoq
Szeregowy


Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 50

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam tylko, że oprócz dwóch "bardzo Przemyślanych" akcji, miałem niesamowitego farta w losowaniu kto zaczyna grę - wszystkie gry zacząłem ja... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum