Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

I Krakowski Turniej Proxiarski DE 22.V.2010
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Turnieje - Tournaments
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noz4
Sierżant


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 171

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 4:39 pm    Temat postu: I Krakowski Turniej Proxiarski DE 22.V.2010 Odpowiedz z cytatem

*******I-szy Krakowski Turniej Proxiarski DE********


Uwaga chętni! Dnia 22giego, miesiąca Maja, roku Pańskiego 2010 odbędzie się w mieście królów polskich: Krakowie - Iszy proxiarski turniej DE w Polsce.

Lokalizacja eventu

Gry rozegrane zostaną w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Grunwaldzkiej 5 (wejście od wewnętrznej strony bloku - czyli od tzw. podwórka)

Jak dotrzeć na miejsce? (info dla przybywających PKP lub PKS)

Ano bardzo prosto. Po wydostaniu się ze środka transportu kierujemy się na przystanek MPK "Dworzec Główny" (czyli najlepiej spytać kogoś albo iść za ludźmi). Przystanek "Dworzec Główny" położony jest po dwóch stronach skrzyżowania. Trzeba przejść pod skrzyżowaniem by dotrzeć na właściwą część przystanku. Tam wsiadamy w tramwaj numer 4 lub 14 i jedziemy na przystanek "Rondo Mogilskie" ( na rozkładzie jazdy ma to wyglądać tak:
-Dworzec Główny
-Lubicz
-Rondo Mogilskie
Jeżeli wygląda inaczej - to znaczy, że nie stoisz tam gdzie trzeba Wink

Z Ronda Mogilskiego to już dwa kroki (patrz mapka):


Myślę, że z dotarciem nie będzie problemu. W razie czego będziemy kontaktować się telefonicznie.

Obowiązujące zasady

W gruncie rzeczy wszystkie zasady z Częstochowskiego eventu "Spotkanie na szczycie" obowiązują w niezmienionej formie na spotkaniu Krakowskim. A mianowicie:

1. Talia:
-Ma się składać z minimum 80 kart i do 25 w zapasie
-Każdy z uczestników zobowiązany jest przynieść ze sobą spis tali w dniu turnieju
2. Ograniczenia Kart. Wprowadzone by większość gier nie kończyła się na czas lub nie było patów:
-Do jednego egzemplarza w talii: Plaga, Zdrajca, Utrata Potencjału, Brak Żywności, Brak Paliwa, Czas Pokoju
-Do dwóch egzemplarzy w talii: Straszliwa Ulewa, Potężne Wichry, Bezkresne Morza, Skupienie, Pacyfista
3. Działanie Kart:
- Zaliczka, zwiększa koszt początkowy tylko wszystkim budynkom i wojownikom.
-Diuk Erich von Drier może zagrywać bez Fabryki karty ekwipunku każdej Przynależności oraz Wojowników każdej Przynależności, wymagających do wystawienia Fabryki.
4. Początek Gry
- Osoby zaczynające z tym samym dowódcą nie ponoszą z tego tytułu żadnych konsekwencji
- tworzy się tylko stos kart odrzuconych, bez stosu anihilowanych (zgodnie z instrukcją)
5. Reszta zasad zgodna z interpretacjami forumowymi

Dodatkowo na Krakowskim spotkaniu dochodzi możliwość używania przez graczy tzw: proxów.

Poprzez proxa rozumiemy tu: Wydrukowaną kopię dowolnej kary, która poprzez włożenie jej w koszulkę z inną kartą (w wypadku kiedy druk wykonany jest na zwyczajnej grubości kartce papieru) nie odróżnia się grubością (ani żadnym innym szczegółem np. szerokością, długością) od oryginalnych kart.

Wszelkie niejasności rozstrzygane będą przez sędziów spotkania.

System rozgrywek

Potyczki rozgrywane będą w systemie 1v1v1. Przynajmniej taki jest plan, choć doświadczenie spotkania w Czewie uczy, że niekoniecznie musimy się w tej formie ograniczać. Wszystko zależy od liczby chętnych.

Informacje dodatkowe

Spotkanie rozpocznie się oficjalnie o godzinie 10 i potrwa do godziny 20.
A nieoficjalnie już od 9 ktoś powinien być na miejscu - więc jeżeli przyjedziesz wcześniej - nie krępuj się i zmierzaj do MDKu, na pewno ktoś od DE już tam będzie.

Istnieje też (na razie niedogadana z władzami MDKu) kwestia składek za wynajem. Edit: Składki jednak nie ma. Smile

Oczywiście proszę wpisywać się w tym temacie wszystkich chętnych żebyśmy mieli jakąś orientacyjną liczbę przybywających

No i: thats all folks.

W razie jakichkolwiek pytań:

Noz4 (Dawid) gg: 556399 tel: 792077728

Drumdaar (Adam) gg: 893042

Lista gości (tych, którzy będą na 100%): Drumdaar, Noz4, Aksal, Seku, Crenshaw.

Pozdro i do zobaczenia na miejscu!

_________________
wtf czyli kurde bele


Ostatnio zmieniony przez noz4 dnia Pon Maj 17, 2010 12:42 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crenshaw
Szeregowy


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 76

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie i swietna nazwa turnieju. Będe z kimś. Dam znać ile osób pojedzie z Dąbrowy. Jak dobrze pójdzie to trzy, jak bardzo dobrze to cztery.

Jedno co mi sie niepodoba to to, ze ograniczacie dzialanie zaliczki. Jesli wg zasad turniejowych mozna miec tylko jedno ograbienie do 5 zaliczek to po co ja przycinac ? A w zaliczce najfajniejsze jest wlasnie ograniczenie intryg - [zmuszasz przeciwnika do trzymania zlota na kontry] a dopiero w dalszej kolejnosci wojownikow i miejsc. No, ale przezyje to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie: Czy ten proxiarski turniej obejmuje granie tylko kartami z podstawki czy także z genesis?
_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noz4
Sierżant


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 171

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiadam od razu: Tylko karty z podstawki DE.

Pozdr.

_________________
wtf czyli kurde bele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Privian
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 230

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie!!! Nie!!! i jeszcze raz nie!!! Crying or Very sad
Mogłbyć każdy dzień w maju a wy musieliście wybrać akurat 22.To, że tego dnia mam urodziny to bym jeszcze przebolał ale niestety tego dnia mam też urodziny moja dziewczyna i chybaby mi nie wybaczyła jakbym w tym dniu pojechał grać. Sad

_________________
Skowyt si? Zbli?a!!!
-----------------------
Plan Your Escap!!!

www.grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cormak
Kapitan


Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 275

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postaram się być =]
95%.. jak reszta ekipy miejscowej nie wiem, pogadać trzeba.

_________________
We do not choose War, the War chose Us!
For the Horde!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę mógł potwierdzić swoją obecność dopiero w ostatnim tygodniu przed turniejem. Życie mi się ostatnio nieco pokomplikowało.
_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noz4
Sierżant


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 171

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli na razie idzie dobrze. Jakoś w przyszłym tygodniu zacznę aktualizować topic o listę uczestników.

Dziś dopięliśmy z Adamem szczegóły z dyrektorem MDKu. Jest lepiej niż dobrze jeżeli chodzi o wymagania techniczne itp. Dodatkowo w tym samym dniu - na piętrach powyżej - będzie organizowany jakiś turniej Warhammera Battla czyli w przerwie na pizze będziemy mogli sobie po dopingować imperium tłukące skavenów, czy tam orków albo gobliny czy co tam kto woli Wink

Pozdr.

_________________
wtf czyli kurde bele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smok_84
Sierżant


Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 120

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ( Smok_84) i Krecik tak na 75% narazie będziemy nie wiem jak mi z praca wyjdzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seku
Szeregowy


Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 54

PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę. Jakieś wpisowe? Chce wygrać fajne nagrody Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noz4
Sierżant


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 171

PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seku a co powiesz na Order Uśmiechu (wymiennie paszport Polsatu)? Wink

A bardziej serio: nagród rzeczowych nie przewidujemy. Pasja jest przecie nagrodą samą w sobie Wink

Pozdr.

_________________
wtf czyli kurde bele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumdaar
Sierżant


Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 107

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm
topic nam sie troche zakurzyl a turniej coraz blizej Evil or Very Mad

poki co nic sie nie zmienilo, a z dodatkowych informacji ja dorzuce, ze:
- po pierwsze - jakby ktos by zainteresowany weekendem z DE to ja do 2 osob moge przenocwac, mieszkam 10m od miejsca grania Razz
tak wiec podobnie jak w czewie, jakby ktos chcial to dac tylko znac i mzoemy rowniez w niedziele pograc a w sobote wieczokriem ogladnac final Ligi Mistrzow Smile

- po drugie - PRZYBYWAJCIE Smile
jakby co to z dworcow PKP/PKS mozna jeszcze latwiej niz na mapce Dawida dostac sie na miejsce (podziemny szybki tramwaj kierunek Kurdwanow/Wzgorza Krzeslawickie jedziemy 1 przystanek i potem 5min piechota - przystanek tramwaju jest pod dworcem PKP, "takie prawie metro" Razz)

jak ktos ma wiecej pytan lub chcialby "zarezerwowac" to:
moj tel: 607 595 979
gg: 893042
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smok_84
Sierżant


Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 120

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ligi mistrzów to my z Krecikiem na bank byśmy obejrzeli (będziemy na 90%) Smile to największe święto na świecie w sporcie oczywiście i nie można odpuścić Smile a co do nocowania to jeszcze zobaczymy bo w niedzielę mam mecz więc ciężko może być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crenshaw
Szeregowy


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 76

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja w zyciu nie obejrzalem meczu pilki noznej w calosci.

Bede na pewno na turnieju, ale na pewno nie az do osmej. I moge sie spoznic, ale moze nie. Nie wiem jeszcze co z tymi moimi znajomymi. Zblazowani sa i szkoda im pieniedzy na wszystko zwiazane z graniem a tamten trzeci chyba pojedzie na koncert wtedy. Ale kogos z tej trojki powinno sie udac wyciagnac. W kazdym razie na liste uczestnikow na razie tylko ja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smok_84
Sierżant


Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 120

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój przyjazd i Krecika stoi pod wielkim znakiem zapytania ponieważ wczoraj na meczu skręciłem lewy staw skokowy i ponadrywałem ścięgna Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Turnieje - Tournaments Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum