Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie drażnij fanatyków czyli Stawik vs Privian

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2010 10:51 am    Temat postu: Nie drażnij fanatyków czyli Stawik vs Privian Odpowiedz z cytatem

Wczoraj na Lackeyu zagrałem z Privianem. Na pytanie o talię, Privian zaplumkał coś o niespodziankach i eksperymentach. Nieznane bardzo mnie przeraża, więc wyciągnąłem killernego Husseina z talią pełną fanatyków.
Nie wiem na czym polegał eksperyment Priviana, może na tym, żeby sprawdzić ile tur wytrzyma Abdul bez miejsc?
Z początku się rozwijałem powolutku. Złota nie wystarczało na utrzymaniu więcej niż jednego dodatkowego ludka. Ale Privian nie miał miejsc. Utrzymywał ludków złotem, bo miał Znajomości. 3-4 pierwsze tury akcje ofensywne były mizerne z obu stron. Potem się rozbudowałem, złota dochodziło wystarczająco. Nastawiałem dołączanek - Konsekwencje, Nasze Wole, Odkrycie Słabości, Dobrobyty. Privianowi dostały się 2 Ceny Wojny, w tym jedna zaraz na początku gry.
Privian bronił się jakiś czas, bo wystawił Proroka z Żeglarzem. Nie miałem jak tego ruszyć. Poczekałem aż uzbieram 3 Przemyśle i zaatakowałem jak miał 4 karty na ręku. Zmianką przesunąłem i zlikwidowałem Proroka. Przemyślałem Straszliwą i jeszcze jakąś powstrzymywajkę. Pojechałem Abdula. W kolejnej turze Kopalnię i Abdula, w następnej ponownie Abdula.
Privian próbował ustukać jakieś punkty, Wół z Szarżą na Mennicę się rzucił, użyłem Skupienia bodajże. I już nie miał się czym bronić.
10 tur, wynik: Stawik 50, Privian 0.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Privian
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 230

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2010 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze przyznać, że twoja talia była mordercza. Jak masz taką talie w realu to zaczynam myśleć nad nową talią bo z aktualną to szału nie zrobię.
Zaiste męczy minie też pytanie czy taka talia sprawdza się w nawalankach?
Swoją drogą miałem kiepskie kary 1 miejsce przez całą grę Crying or Very sad
No ale też nie wiem czego się spodziewałem po wyzwaniu lidera solówek Wink

_________________
Skowyt si? Zbli?a!!!
-----------------------
Plan Your Escap!!!

www.grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum