Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Garść zaległych krakowskich wyników

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drumdaar
Sierżant


Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 107

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 7:49 pm    Temat postu: Garść zaległych krakowskich wyników Odpowiedz z cytatem

Witam,

najwidoczniej potrzebowałem aż urlopu żeby w końcu wrzucić te wyniki (a w rzeczywistości farta w znalezieniu zapisków z wynikami Razz)

pierwsze granie - data to następny tydzień po turnieju częstochowskim

uczestnicy:
Aksal - piechota na legionie z marcusem
Drumdaar - Abdul z jazda i dokładką proroctw
Damajek - Nefaryta z piechotą i dużą ilością darów

Na początek Damajek rzucił hasło, że ma taka śmieszną talie na granie ze swoim znajomym, który nie ma dużo kart więc talia nie jest zbyt mocna.
Może i nie była, ale karty podchodziły mu jak złoto a ozywieńczy legioniści z zalewami nekrobioniki bronili bramki lepiej niż u mnie Uroxy Razz
mimo wszystko to Ja z Aksalem na początku zdobywaliśmy głównie pz, natomist pod konieć jak się trochę podkończyliśmy, Damajek wystawił Gomora, do tego miał swojego super bohatera: ożywieńczy ze zmianką w gomora, jasnowidzeniem, szałem i zalewem i w 1 turze dobił tyle punktów ile było mu potrzeba a nam pozostało tylko schować się
Wynik:
Damajek 50, Drumdaar 38, Aksal 33

na drugą grę Damajek zmienił talię na Montage'a z żandarmami, bestalami i legionistami
w tej grze niestety nie działo się nić nadzwyczajnego, oprócz tego, że większość czasu Ja i Damajek nie mogliśmy się za bardzo rozbudować szczypiąc się co chwilę, podczas gdy Aksalowi karta szła jak złoto i w pewnym momencie bodajże w 2 max 3 tury zakończył grę
Wynik:
Aksal 50, Damajek 9, Drumdaar 6


drugie granie:
miało miejsce bodajże w sobotę 27 marca, mieliśmy sporo czasu i pograliśmy nieźle, do mnie przyszedł kumpel z którym kiedyś razem zbieraliśmy karty, a obecnie ja nimi zarządzam, jako 3 miał dołączyć Aksal.
Sebastian wpadł do mnie wcześniej coby przygotować talie (czyli głównie podzielić lepsze karty na 2 zestawy Razz) zakończyło się na:
Drumdaar - czysta jazda na Abdulu
Sebastian - klasyk templarsów na Montage'u
Aksal - legion na marcusie

pierwsza gra była dość długa i zacięta, niestety tylko do momentu aż Sebastian ułożył klasyk a my byliśmy już zgrani z większości dobrych kart, chwilę go jeszcze powstrzymywaliśmy ale w końcu łysi nas dojechali
Sebastian 50, Aksal 27, Drumdaar 17

na drugą grę Aksal zmienił talię na koniki Gabriela
i hmm... co tu wiele pisać, może tylko tyle, że wszystkim trzem karty szły tak, że Aksal dobił 50 punktów w 4 albo 5 turze:P
słowo masakra nie oddaje tego co się działo Razz
Aksal 50, Drumdaar 0, Sebastian 0

trzecia gra miała podobny scenariusz tylko z łysymi w roli głównej. Co prawda dobrze rozpocząłem i pojechałem skarbiec templarsów ale potem było już tylko gorzej. Aksala już pilnowaliśmy lepiej nauczeni grą poprzednia, ale ze skutkiem takim, ze to znowu łysi robili co chcieli i szybko wygrali.
Sebastian 50, Drumdaar 14, Aksal 0

czwarta i ostatnia gra układała się bardzo podobnie do poprzedniej z tą różnicą, ze w końcówce to mi w końcu dopisało troche szczęścia i w końcu Horda mogła cieszyc sie ze zwyciestwa
Drumdaar 50, Sebastian 34, Aksal 0

that's all folks Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum