Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

po świąteczne granie na pomorzu - 06.04.2010

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 8:59 pm    Temat postu: po świąteczne granie na pomorzu - 06.04.2010 Odpowiedz z cytatem

Wczoraj gościliśmy w Gdańsku Drumdaara.
Spotkaliśmy się z nim w składzie: Privia, Danek, Jeremiasz.

Zanim dołączył do nas Danek, zagraliśmy dwie gry we 3ch.

Drumdaar grał triadą - josef i koniki
Privian grał hordą - hussein, piechota i proroctwa
Ja wziąłem moich templarsów którzy ostatnio mocno dawali się we znaki Dankowi i Wicowi czyli montagne i legioniści z krukami.

Pierwsza gra było bardzo zacięta. Pierwsze skrzypce grał prawie cały czas Privian.
Mocno go blokowaliśmy ale cały czas mieliśmy z nim problem. Drumdaar też nie próżnował swoimi konikami, a ja dość długo się rozkręcałem. Karty nie podchodziły tak dobrze jak ostatnio :/
Po pewnym czasie jednak udało mi się coś więcej podziałać i nawet zacząłem gonić przeciwników w zdobywaniu punktów.
Privian jednak sukcesywnie posuwał się na przód i po ciężkich wyrównanych bojach udało mu się nas zniszczyć.

wynik: Privian 50, Drumdaar 22, Jeremiasz 27


Druga nasza gra wyglądała już zupełnie inaczej. Ja wywaliłem kilka kart z talli i na ich miejsce dodałem inne aby szybciej dokopać się do potrzebnych kart. Drumdaar też coś zmienił w talii.
Zasiedliśmy do grania. Tym razem miałem niezłe karty od początku. Byłem przekonany, że w tej grze pójdzie mi lepiej niż w poprzedniej. Privianowi za to coś nie podeszły karty i nie zdążył się rozruszać.
Celowo użyłem słów "nie zdążył" bo ta gra w całości należała do Drumdaara!
Bardzo szybko się rozhulał i zaczął nas cisnąć. Privianowi udało się najechać jego jedno miejsce ale to było wszystko. Ja miałem dobre karty i sporo wojowników, ale najpierw dostałem od Drumdaara ograbienie potem zaliczkę, a żeby mi za dobrze nie było to jeszcze wysadził mi notre... wszyscy wojownicy spadli w bilansie a z zaliczką nie wiele mogłem podziałać. Z tej sytuacji już nie udało mi się podnieść a Privian sam nie zdołał powstrzymać Drumdaara. Gra zakończyła się po 35 minutach.


Privian 8, Drumdaar 50, Jeremiasz 0



Po tej grze dołączył do nas Danek z którym zagraliśmy kolejne dwie gry.
Danek grał husseinem z piechotą i proroctwami czyli podobnie do Priviana ale miał zdecydowanie więcej wojowników.

Te gry były zacięte i wyrównane. No może w punktach aż tak równe nie były ale wszyscy mocno cisnęli pozostałych. W pierwszej z tych gier od początku mocno pocisnął mnie Drumdaar. Ograbiał mnie ile wlezie i nie pozwalał się rozbudować. Dużo czasu straciłem zanim zacząłem się liczyć w rozgrywce. Ale zacznijmy od nowa i poszukiwania zrobiły swoje. Prawie wszystki poleciały na samym początku gry. A potem jakoś poszło. Ale gra była tak zaciekła, że skończyła się na czas na korzyść Priviana.

wynik: Privian 41, Drumdaar 28, Jeremiasz 24, Danek 21


W ostatniej grze Drumdaar zmienił talię na hordę. Abdul z bydłem i kłopoty z księgami.
I tym razem dawał się we znaki bo nie pozwalał się mi i innym dobrze zbilansować zagrywając na nas kłopoty. Generalnie sama rozgrywka była bardzo podobna do gry wcześniejszej. I też zakończyła się z upływem czasu na korzyść Priviana. Co prawda musieliśmy skrócić nieco czas tej rozgrywki bo było już bardzo późno ale i bez skracania pewnie nie wiele by się zmieniło.

wynik: Privian 41, Drumdaar 25, Jeremiasz 18, Danek 5


To tyle.
Dzięki bardzo za granie. Miło było gościć Ciebie u nas Drumdaar. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję ciebie gościć.
pozdro

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie jakie to fajne, jak nie tylko ja gram z całą Polską?! Ostatnio Blitzkrieg zmierzył sie w Poznaniu z Qbkiem, teraz odwiedził Was Drumdaar. No i aktywują się gracze z prehistorii, kilku doomtroperowców ostatnio do mnie skrobnęło...
Hej, gdyby ktoś zaglądał do Warszawy, to też niech się zapowie, Paradox ciągle działa Wink

Przeliczenie gier 3 i 4:
Privian 41(50), Drumdaar 28(34), Jeremiasz 24(29), Danek 21(26)
Privian 41(50), Drumdaar 25(30), Jeremiasz 18(22), Danek 5(6)

Widzę, że Privian rządzi! 3 gry z czterech... I po co mu doradzałem przy konstrukcji talii? Cool Laughing

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noz4
Sierżant


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 171

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawik napisał:
Wiecie jakie to fajne, jak nie tylko ja gram z całą Polską?!


Wiemy. Wink

_________________
wtf czyli kurde bele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Privian
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 230

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I po co mu doradzałem przy konstrukcji talii? Cool Laughing

No Stawik, muszę powiedzieć, że trochę zmieniłem w tali za twoją radą. Dzięki!
Karty to mi całkiem dobrze podchodziły i kupa szczęścia, ale sztuka blefu też mi całkiem nieźle wychodziła. Laughing
Parę razy miałem lipę na ręku, a chłopaki mnie zostawiali i nawzajem się atakowali.

Dzięki chłopaki za super granie! i do następnego razu!

_________________
Skowyt si? Zbli?a!!!
-----------------------
Plan Your Escap!!!

www.grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum