Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Smok_84 vs Stawik, mecz na Lackey

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 3:02 pm    Temat postu: Smok_84 vs Stawik, mecz na Lackey Odpowiedz z cytatem

HA, udało nam się rozegrać prawie 7 tur na Lackey. Póki co Smoku prowadzi 13:0, ale ja już mam 25 złota na turę, Skarbiec i dobieram do 10 kart (Gabriel).
Smoku fazuje ostro, ale dzięki Lackeyu widzę że na maksa obczai mechanikę gry, bo jeszcze ma z tym kłopoty. A gra przez net wymaga dyscypliny.
Miał coś kiepski początek, pierwsze 3 tury 1 Mastodont. Ja trochę lepszy, ale niewiele. W drugiej turze Ograbienie. Przez całą grę pojawił mi się Kawalerzysta i 4 Patriarchów, wszyscy już sprzątnięci. Jedną turę obroniłem się Błogosławieństwem, inną Potencjałem.
Teraz na planszy nie mam żadnego woja, w ręku 10 kart, jest Skupienie. Smok ma 3 Mastodontów i Męczennika. Moje ruchy. Jak nam się uda dokończyć grę, to opiszę Wink

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smok_84
Sierżant


Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 120

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smok_84
Sierżant


Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 120

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mecz musimy zapisać na korzyść Stawika gdyż miałem formata kompa i nie da się savu wpisać Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko luz, sejwa mam ja Twisted Evil
_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum