Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Blitzkrieg vs Stawik, Lackeyowe boje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sob Kwi 03, 2010 3:22 pm    Temat postu: Blitzkrieg vs Stawik, Lackeyowe boje Odpowiedz z cytatem

Zagraliśmy sobie dwa razy. Za każdym razem grałem szybką talijką koniów na Gabrielu. Blitzkrieg na początku wziął eksperymentalną talię na Drierze.
Z początku miał olbrzymie kłopoty z obsługą interfejsu, co i rusz coś psuł, pokazywał karty kiedy nie trzeba, loadował z nagła grę. Szło nam jak krew z nosa.
Od początku woje mu sprawnie dochodzili, za to miejsc jak na lekarstwo, czyli wcale. Dodatkowo popsuł mi rączkę w drugiej turze przez Zacznijmy. Biegały po planszy jakieś Korsarze i Flammeni z Granatami. Ja miałem Stajnię od pierwszej tury i konsekwentnie się rozbudowywałem.
W trzeciej turze, kiedy można już było najeżdżać Blitzkriegowi zabrakło pary, a raczej złota. Musiał pół armii zagłodzić, ledwo miał WB, żeby najechać Ziemię Orną. Wysadziłem ją Terroryzmem, więc punktów nie zdobył.
Został bez kart, więc bez problemu zdobyłem 12 PZ na jego wodzu..... i w tym momencie pierdolnął serwer Lackey. Trzeba było grę zakończyć.
Później Blitzkriegowi już się jej nie chciało kontynuować. Zero wojów, goły wódz, przeciwko 10ciu kartom i koniom Gabriela. Poddał partię.


W drugiej grze Blitzkrieg wziął talię na Komendancie. 5 tanków, Corariusów i Szturmowych, dużo miejsc niepozornych, przez większość gry do najechania były jedynie Tunele Pary.
Ta rozgrywka miała znacznie ciekawszy przebieg. Stajnię miałem szybko, Kopalnię w drugiej turze, sypały mi się Ukryte bogactwa. Jednak to do Blitzkriega należała pierwsza krew. 2 Corariusy pojechały mi Stajnię. Z rozpędu potem wystawiłem koniki, a tu nu,nu,nu - trza było cofnąć do łapki. W czwartej turze jednak Stajnia grzecznie doszła. Koniki zaczęły się rozplęgać. Blitzkriega musiałem powstrzymać Plagą.
Znowu jebnął serwer i rozgrywkę kontynuowaliśmy następnego dnia. Od Plagi losy się odwróciły. Krainę rozbudowałem fest - miałem Skarbiec, Skład, Centrum, 2 Mennice, dochodziło mi ponad 30 złota na turę. Skład pełen, a w łapce 10 kart. Talia mi przeszła. Blitzkrieg długo mnie trzymał w ataku, ze 3 tury Brakiem i Ja to Wezmę, potem Straszliwa, Skupienie bodajże.
Udało mi się tylko z Potencjałem najechać Tunel. Jednak w dziesiątej turze wysypałem się koniami (w ataku sztuk 8 ), na planszy żadnej powstrzymywajki. Posprzątałem mu wojo, łącznie z samolotem (Przemiana). Próbował się bronić Plagą i Zdrajcą, ale na tą okazję trzymałem w Składzie 2 Przemyśle.
Wynik: Stawik 50, Blitzkrieg 13.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum