Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

28.II.2010 - nawalanki w Wawie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 11:32 am    Temat postu: 28.II.2010 - nawalanki w Wawie Odpowiedz z cytatem

Zagraliśmy wczoraj 3 nawalanki.
Pierwszą i drugą grę decado zagrał stonką na Sandzie z pojazdami, a ja piechotą na Marcusie, szykowaną na turniej. Ironhead zagrał wszystkie trzy gry rolnikami na Husseinie.

Zaczynałem. Na dzień dobry ograbiłem ironheada, wystawiłem co nieco i machnąłem Zacznijmy od Nowa. Decado zniszczyłem rękę całkowicie, nie mógł się potem podnieść przez całą grę. Ironowi Ograbienie niespecjalnie zaszkodziło, doszły mu 2 Ukryte Bogactwa. W pierwszych turach poszło na ostro, co i rusz zdobywaliśmy PZty. Decado o ile pamiętam Krukiem z Potencjałem. Ironhead pojechał mi Skarbiec, ja dokonałem w Krainie decado dwóch najazdów Gomorami. Potem jeszcze ironhead miał przez chwilę Naszą Wolę i rozwalił mi Kopalnię. A ja wystawiłem kilka mrocznych bysiów i posprzątałem. Gra trwała z pół godziny.
Wynik: Stawik 50 : ironhead 24 : decado 9

Początek drugiej gry był niemal kopią pierwszej. Ograbienie dla irona i Zacznijmy, które pomieszało szyki decado. I znowu Husseinowi doszły Ukryte Bogactwa, więc Ograbienie go nie zabolało.
Dzięki Zacznijmy miałem dobry start, ale na PZty to się długo nie przekładało. Już w drugiej czy trzeciej turze próbowałem najeżdżać Gomorami i jeden zdradził. Skupieniem czy Straszliwą obroniłem drugiego. Od początku miałem Skład i dobre intrygi, więc niemal bez przerwy siedziałem na ataku. Na krótko powstrzymała mnie Plaga. Irona skutecznie powstrzymywaliśmy Wyrzeczeniami. Stracił kilku wojów atakując, a my w tym momencie wyrzucaliśmy mu Naszą Wolę. Potem umieściliśmy Konsekwencje w grze i już w ogóle nie mógł podziałać. W pewnym momencie udało mi się najechać Warsztat u decado, chyba Gomorem i dwoma Pretorami. Chwilę mnie jeszcze powstrzymywali, ale ze sobą też walczyli. Decado uratował mi Gomora (chyba znowu Wyrzeczenie na Wolę). Wystawiłem kolejnego, 2 Razydów. Policzyłem co jest na planszy do wzięcia, ile kart mają chłopaki (2, a ja 2 Przemyśle) i koniec.
Wynik: Stawik 50 : ironhead 0 : decado 0

Na trzecią grę wziąłem talię nie do złamania - 5 miejsc otoczonych niepozornymi plus Rozlewisko, które daje dostęp do mojej krainy tylko z wody. Na Drierze. Decado wziął wodną talię Templarsów na Montażu. Zapomniał tylko dorzucić Szpital, co się potem mściło w dalszej grze.
To była gra jednego aktora. Ironhead nauczony doświadczeniem gier poprzednich dorzucił jeszcze Skarbiec i parę Konsekwencji. Niemal całą grę jego Konsekwencje strzegły mu Proroctw. Nam dowalał Ceny Wojny. Ja miałem niemal bez przerwy przyklejoną jedną, czasem dwie.
Z początku szło mi dobrze. Sukcesywnie ustawiałem Krainę, miałem sporo intryg żeby się bronić. Potem padło Zacznijmy, z ręki posypało mi się kilka dobrych intryg i chyba wtedy ironhead zdobył pierwsze PZty. Gra trwała i trwała, ale nie miałem na nią pomysłu. Miałem kupę wojaków, sprzątałem decado wszystkich łysych co turę niemal. Ten bez Szpitala wystawiał co najwyżej jednego, dwóch na turę. Zdobyłem 8 PZ Skromnymi na 2 Żandarmach. Decado najechał Krukami z powietrza Pole Naftowe u ironheada.
Iron przydusił nas Cenami, sam dobierał więcej, jego woje byli nie do ruszenia przez Naszą Wolę. Doczekał się w końcu aż się wyprztykaliśmy i dobił nas w jednej turze.
Wynik: Stawik 8 : ironhead 50 : decado 9

Przeróżne fazy:
atakuję Dżihada - "o, jest Nasza Wola"
po Zacznijmy rzucam Utratę na irona, a on miał Centrum Dowodzenia. W bilansie sobie zagłodził, bo mu ikon brakowało, a Ograbiłem go niedawno.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szczuba
Rekrut


Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 11

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sie dzieje xD
kroma nie długo doda pewnie 3 nasze gry z czewy ja dziobak kroma

_________________
>> www.grubytyp.net <<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum