Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gry pomorzan - 09.02.2010

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 6:35 pm    Temat postu: gry pomorzan - 09.02.2010 Odpowiedz z cytatem

W końcu udało nam się znów spotkać na granie.
Mieliśmy grać w pełnym składzie, ale w ostatniej chwili nastąpiły zmiany. Z grania wypadł z powodu choroby Dungal, ale w jego miejsce wskoczył nowy gracz w naszym gronie - Mirage.

Zagraliśmy więc najpierw pentagram.

stół:
///////////Wicu\\\\
|||||||||||||||||||||||
Privian||||||||||||Danek
|||||||||||||||||||||||
\Jeremiasz||||Mirage//

Wicu - horda na abdulu
Danek - horda na abdulu
Mirage - legiona na marcusie
Jeremiasz - templariusze na montagne
Privian - horda na husseinie


Nie pamiętam kto rozpoczynał.
Gra była zacięta praktycznie od samego początku. Wszystkim w miarę dobrze karty podchodziły. No może prawie, bo ja przez długi czas byłem tylko obserwatorem gry.
Pierwsze punkty zdobył Privian chyba w krainie Danka i przez czas jakiś był jedynym graczem posiadającym punkty. Potem Wicu go prześcigną jadąc 2 stajnie u Miragea.
Pod koniec grania do boju ruszyli pozostali gracze i ja też. Każdemu udało się zdobyć punkty.
Ostatecznie wygrali Wicu i Privian.
wynik: Wicu 26 (zwycięzca), Privian 19 (zwycizca), Danek 14, Mirage 19, Jeremiasz 20.


Po tej grze Wicu i Mirage musieli lecieć, więc zostało nas trzech. Rozegraliśmy jeszcze dwie nawalanki.

W pierwszej grze graliśmy tymi samymi taliami c w pentagramie.
Chłopaki od razu dostali ode mnie nie ciekawe karty, czyli cena wojny i zaliczka. I Całkiem nie źle mi karty podchodziły.
W końcu jednak przestało mi sprzyjać szczęście i zacząłem słabnąć. Chłopaki sporo punktów ugrali na mnie.
Privian doszedł do 49 pezetów i przestaliśmy go w tym momencie ruszać, bo baliśmy się że użyje skromne zwycięstwo.
W końcu Danek się rozchulali sukcesywnie najeżdżał aż w końcu wygrał.

wynik: Privian 49, Danek 50, Jeremiasz 0


W drugiej grze ja zmieniłem talię na legion i nefarytę. Chłopaki pozostali przy tych samych taliach.
Tym razem szło mi nieco lepiej... tzn. nieco lepiej szła mi obrona bo ataki i najazdy znów kiepsko.
Chłopaki szybko się mocno rozszaleli.
Nie wiele pamiętam ale jako pierwszy znów punkty zdobył Privian i szalał na prawdę ostro. Wkrótce do tych szaleństw dołączył też Danek i nie miałem już zbyt wielu szans.

wynik: Privian 37, Danek 50, Jeremiasz 9


Dzięki panowie za granie.
Do następnego razu.

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do celów rankingu w przypadku pentagramu graczy przegranych przyrównałem do lepszego ze zwycięzców, wyniki:
Wicu 26 (100), Privian 19 (100), Danek 14(54), Mirage 19(73), Jeremiasz 20(77).

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum