Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

19.01.10- Czewa team wars.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cormak
Kapitan


Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 275

PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 1:09 pm    Temat postu: 19.01.10- Czewa team wars. Odpowiedz z cytatem

Qbek przyjechał do Czewy i mieliśmy okazję zagrać kilka gier 2v2

Zasiedliśmy, poukładaliśmy talie i graliśmy w następujących drużynach
T1:
Cormak : Jazda na Abdulu, wspierana kilkoma Proroctwami
Dziobak : Bardzo szybka talia na piechocie Legionu (lekko ponad 60 kart)

T2:
Qbek: Pojazdy Rasputinów i pola minowe
Szczuba: Trochę zmodyfikowana jego piechota na Templariuszach


W pierwszej grze bardzo szybko z Dziobakiem przejęliśmy inicjatywę.
Szybko się rozbudowaliśmy i już przechodziliśmy do najazdów gdy po drugiej stronie Montage nie wystawił nawet jednej kopalni. Samoloty Qbka co raz próbowały coś najechać, ale mieliśmy aż nadto kart do obrony.
Gra dośc szybka około 1h, zakończona wynikiem

Cormak, Dziobak : 75 , 10 Qbek, Szczuba


Druga, była o wiele bardziej zacięta i pełna zwrotów akcji, każdy rozbudował się dość szybko i zaczęła się bitwa.
Qbek bardzo szybko zaczął rządzić w powietrzu swoimi samolotami, a Dziobak panował na lądzie co raz najeżdżając swoją piechotą. (niewiarygodne ile gomorów dochodzi gdy ma się talie na 60 kart =] )
Ja ze Szczubą pozostawaliśmy raczej w defensywie.
Mniej więcej w połowie rozgrywki Szczuba wystawił Notre Dame które w następnej turze było zniszczone przeze mnie masą jazdy Wink
Natomiast terroryzm w mój skład bardzo zabolał, kilka ataków i najazdów i gra się znowu ustabilizowała.
Doszło do momentu, że ani ja ani Dziobak nie mieliśmy kart do obrony a Qbek za pomocą Wojny Błyskawicznej mocno podziurawił nasze osady,
jednak w następnej turze Dziobak dociągnął olbrzymie ilości dobrze zdarowanej piechoty i zakończył grę wynikiem:

Cormak, Dziobak : 75 , 65 Qbek, Szczuba


Trzecia i ostatnia gra, zdecydowanie należała do drużyny nr 2 ;]
Wszystkie zagrywki moje i Dziobaka były szybko kontrowane.
Bardzo dobrze podchodziły im karty, do tego cały czas mieli wypchany skład dobrymi intrygami.
Kilka momentów (gdy Dziobak wystawiał wprost irracjonalne ilości piechoty) dawało nam szanse na powrót do gry jednak, tak jak wcześniej byliśmy skutecznie blokowani.
Po ponad 1,5 h rozgrywki gra zakończyła się wynikiem :

Cormak, Dziobak : 31 , 75 Qbek, Szczuba

_________________
We do not choose War, the War chose Us!
For the Horde!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum