Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kraków - pierwsze starcie.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noz4
Sierżant


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 171

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 12:08 am    Temat postu: Kraków - pierwsze starcie. Odpowiedz z cytatem

W skrócie:

Rozegraliśmy wczoraj z drumdaarem 2 "zapoznawcze" gry.

Drumdaar: jazda + trochę piechoty i proroctwa na Abdulu
Noz4: jazda na Gabrielu

Pierwsza gra toczyła się od uderzenia do uderzenia. Raz to Abdul coś sprzątnął raz Gabriel coś ugryzł. W sumie bez rewelacji, ale końcówka była ładna. Drumdaarowi brakowało 5ciu punktów do zwycięstwa ale ja mogłem się trochę pobronić atutami z ręki. Na stole za to miałem zwiadowcę i jeszcze jakiegoś innego konika, których wstawiłem we wcześniejszej turze na atak żeby tylko zgarnęli jakieś punkty (co im się bodajrze nawet udało) ze świadomością że nie mam ich jak wybronić i będą musieli paść. Abdul miał chyba proroka i mamuta + 2 przepowiednie (tak mi się zdaje) W każdym razie zaatakował zwiadowcę. Ja szykuję się tu do obrony osady i zdejmuję ze stołu zabitego właśnie zwiadowcę i w tym momencie leci skromne xD
i the end.

Drumdaar : Noz4 50 - 28

W drugiej grze miałem całkiem dobre brania i choć kosiłem budynki to gdyby nie odpowiednie atuty (np: plaga-w-samą-porę ; ) to szybko zadeptały by mnie hordy Hordy ; ) Przy czym Drumdaar nie pozostał mi dłużny i przywalił mi zaliczką oraz dwoma cenami, które nie bez trudu w końcu usunąłem. W każdym razie gra się nie wlokła i krew się lała ale w końcu Gabriel uciułał co trzeba zwyciężając to starcie.

Drumdaar : Noz4 10 - 50

Było miło i będzie więcej.

Pozdr.

_________________
wtf czyli kurde bele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumdaar
Sierżant


Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 107

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dodam od siebie tylko, ze bardzo milo bylo zagarac po latach taka talia na "maxa" poniewaz wczesniej grywalem glownie w 5-6 osob, karatmi 3 osob i co za tym idzie zeby talie byly rowne byly co najwyzej przecietne,

tak wiec zdecydowanie taka gra bardziej mi sie podobala i na pewno beda kolejne spotkania

co do samej rozgrywki to o pierwszym starciu co najwazniejsze napisal juz Noz4, natomiast co do drugiej to dodam tylk, ze wszystko szlo zgodnie z planem jeszcze lepiej niz za pierwszym razem: osada rozbudowana, w boju 5-6 wojakow, nasza wola, skowyt, blisko 40 zlota w skarbcu i... plaga od Noz4a Razz

a potem nie dopisali wojownicy, chwile pobronilem zdrajca i ja to wezme i nastal koniec Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum