Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

23.08.2009 - nawalanki u Jeremiasz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 9:08 am    Temat postu: 23.08.2009 - nawalanki u Jeremiasz Odpowiedz z cytatem

Znów zagraliśmy 3 nawalanki w składzie Dungal, Danek i Ja.

Dungal grał templarsami na verage'u, Danek hordą na abdulu a ja wziąłem legion na marcusie.

Pierwsza gra była dość szybka. Karty podeszły mi w miarę dobrze i szybko rozbudowałem swoją krainę.
Danek też nie najgorzej sobie radził. Dungal był nieco bardziej w tyle ale dawał się we znaki.
Niestety nie pamiętam już za bardzo przebiegu gry więc podam tylko wynik.

wynik: Dungal 0, Danek 0, Jeremiasz 50


Druga gra, była już dużo bardziej zacięta.
Wszystkim dość dobrze podchodziły karty. Nasze krainy były dość dobrze rozbudowane i wojaków wszelakich było sporo.
Ataki i najazdy trwały nieprzerwanie i każdy miał sporo punktów. Danek wkrótce zaczął kozaczyć z dobrobytami i naszymi wolami i stał się dość niebezpieczny. Ale ogólnie to chłopaki zawzięli się na mnie za poprzednie zwycięstwo Smile
W końcu Dankowie brakowało już tylko kilka punktów i zdobył je skromnym.

wynik: Dungal 37, Danek 50, Jeremiasz 38


Trzecia gra też była dość zawzięta.
Mi udało się szybko wystawić kilku wojowników i od razu cisnąłem. Pierwsze punkty chyba zdobyłem skromnym na dwurogu Danka.
Potem wpadły mi jeszcze jakieś ziemie orne Danka i Dungala.
Chłopaki też nie pozostawali bierni. Danek ponajeżdżał mi trochę miejsc. Jakieś stajnie i ziemie... Dungalowi niestety nie udało się nic najechać mimo, że okazji miał kilka ale został powstrzymany.
W końcu Danek urósł tak w siłę, że jego zwycięstwo było już tylko kwestią czasu.
Raz udało mi się go powstrzymać ulewą. Kolejnym razem Danek stworzył grupę żeby zdjąć centuriona Dungala i najechać jego osadę.
Grupa miała koło 30 wb a centurion 6.
Ja zagrałem więc zmiankę na jednego z wojowników, Dungal zagrał potencjał i wydał całe złoto, ja dorzuciłem pecha na kolejnego wojownika i był remi. Niestety Danek miał przemyśl na ręku i przmyślał mojego pecha. I to był koniec. A ja w swojej turze odrzuciłem jednego pecha żeby odepchać sobie rękę i to był błąd.

wynik: Dungal 0, Danek 50, Jeremiasz 36


Dzięki chłopaki i do następnego.

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam coś od siebie co do drugiej rozgrywki. Fakt, od tamtego momentu, i w ogóle całego spotkania, Jeremiasza mam na moim pieprzonym celowniku. Już prawie bym wygrał, kisiłem Pacyfistę na ręku, i zastanawiałem się na kogo przeznaczyć. Znowu się pośpieszyłem i walnąłem Jeremiaszowi, a zaraz po nim Danek wygrał. Kiedy ja przestanę działać pochopnie, cholera...
_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum