Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

07.08.2009 - nawalanki u Jeremiasz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysÅ‚any: Sob Sie 08, 2009 11:34 am    Temat postu: 07.08.2009 - nawalanki u Jeremiasz Odpowiedz z cytatem

Woczraj zagraliśmy dwie nawalanki w składzie Danek, Jeremiasz i nasz nowy rekrut Privian!

Musieliśmy z Privianem chwile zaczekać na Danka więc zaczęliśmy grać sami ale tylko kilka rund na rozgrzewkę.

Potem zasiedliśmy do nawalanek.
Danek miał hordę na abdulu wzmocnioną naszymi wolami, Privian również wziął hordę na abdulu i jakieś proroctwa, a Ja wziąłem templarsów na kupie złota i zacznijmy od nowa.
Szczerze mówiąc to za wiele nie pamiętam ale postaram się tu coś na skrobać.
Zaczynał Danek, potem Privian i ja ostatni. Każdy wyłożył jakieś tam miejsca, tylko Privianowi nie podeszli wojownicy.
Ja miałem bilans ze sporą ilością złota bo od razu podeszła mi kopalnia i eureka. Ale długo się nie cieszyłem z tego faktu bo zaraz Danek zagrał na mnie sztuczkę :/
To mnie nieco przyblokowało na kilka następnych tur. Ale szybko podeszły mi takie karty jak znajomości, konsekwencje i jakieś dobrobyty, więc już można było coś działać. Moje zacznijmy od nowa kilka razy krzyżowało plany przeciwników. Ja natomiast rozbudowywałem krainę i wysypywałem się z wojska. Ale punktów wcale łatwo zdobywać nie było bo Danek co i rusz czymś blokował najazdy a i Privian miał czasem coś do przeszkadzania. Ogólnie to Privian zdecydowanie za dużo kart miał w talii. Jak na moje oko to ze 130 albo i więcej... :/
W tej grze, przyznać to trzeba, Privian raczej uczestniczył bardziej towarzysko i służył nam do zdobywania punktów. Ale udało mu się najechać jedno miejsce. My z Dankiem natomiast cisnęliśmy mocno! Danek w końcu wrócił to pierwotnego stylu gry hordą i pokazał, że ciężki z niego przeciwnik.
Ostatecznie jednak zwycięstwo przypadło mi - miałem wyłożone 3 dobrobyty i skład w krainie więc tyle kart miałem, że chłopaki nie wiele mogli zrobić.

wynik:
Danek 40, Jeremiasz 50, Privian 8

i dwie fotki z tej gry:


Mieliśmy jeszcze trochę czasu wiec postanowiliśmy zagrać drugą partię. Najpier jednak pomogliśmy Privianowi udoskonalić talię wywalając z niej wiele nieprzydatnych naszym zdaniem kart, zostawiając jedynie same konkrety i tym samym uszczuplając ją dość mocno.
Jak się szybko okazało, taka zmiana wyszła privianowi na dobre za to nam nie :/
Ja miałem wogóle dość cienkie branie a jeszcze privian mnie szybko ograbił jeśli dobrze pamiętam więc start miałem ciężki i długo się rozkręcałem. W tym czasie Danek i Privian parli do przodu, dość szybko zdobywając punkty.
Ja jak tylko mogłem i miałem czym to ich blokowałem ale dopiero po kilku rundach zaczęły podchodzić mi lepsze karty...
...chłopaki ugrali już sporo punktów ale niestety mój czas się skończył i trzeba było się rozejść.
Zakończyliśmy więc grę z wyniekiem:

Danek 25, Jeremiasz 9, Privian 38

W tym momencie na punkty wygrał Privian, chociaż myślę, że gdybyśmy mieli więcej czasu każdy miałby szansę na wygraną. Mi już zaczęły podchodzić dobre karty i miałem się czym bronić a Danek miał już sporo dołączonych kart i spokojnie mógłby porządzić.

No ale ogólnie grało się bardzo fajnie.
Dzięki chłopaki za grę i oby do rychłego ponownego grania!!

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Privian
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 230

PostWysÅ‚any: Sob Sie 08, 2009 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wstępie to dzieki za dobrą gre. Już nie pamietam kiedy tak sobie zagrałem?

Co do pierwszej nawalanki to sie musze zgodzić z Jeremiaszem
Cytat:
Jak na moje oko to ze 130 albo i więcej...
jak nie więcej kart Sad Ale jakies punkty się dało zdobyć. Jednak braki w kartach dają się weznaki i traba bedzie szybko coś z tym zrobić Evil or Very Mad

A co do następnej, to wielkie dzięki za pomoc z talią Twisted Evil szkoda tylko że nie mieliśmy troche więcej czasu, bo partia była nawet, nawet. A kto wie co by z tego wynikło? Chociaż nie narzekam na taki obrót sprwy!!

Jeszcze raz dzięki za gre!!

_________________
Skowyt si? Zbli?a!!!
-----------------------
Plan Your Escap!!!

www.grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum