Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dodruk kart przez Wydawnictwo Mag

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Bazar - Bazaar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 12:52 am    Temat postu: dodruk kart przez Wydawnictwo Mag Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem gdzie to umieścić ale chyba pasuje bo dotyczy się szukania kart:) Wspomniał o tym damajek wczesniej.
Otóź co Wy na to, jakby zapytac sie Maga, zeby dodrukowal Dark Edena jeżeli moga jeszcze? Podpisalibyśmy się pod tym wszyscy, żeby nie myśleli, ze jeden fanatyk się odezwał i jest szansa, że znów chodziłoby się do sklepu po karty Razz Na pewno by im się to opłaciło, bo jest to najlepsza karcianku po polsku (i pod słoncem Cool ) i napewno by nie narzekali na niską sprzedawalnosć. Jeremiasz, który pracuje w drukarni mówi, ze taki dodruk to dla nich nie problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale podpisów, to byś musiał zebrać z 1000, żeby ich to zainteresowało. Zauważ, że na forum mamy 10 userów. I po co nam dodruk, jak na Allegro ciągle nowe karty latają Wink
No i nie wiem czy kolejne wydanie nie wiąże się jakoś z kwestią praw autorskich. Ale chyba nie, po prostu właścicielowi praw odstąpiliby tantiem z tego wydania.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gustavus



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

W sprawie MAGa.

Kontaktowalem sie z tym "wydawnictwem" od siedmiu boleści rok temu lub 2 lata temu(nie pamiętam już dokladnie). Odpowiedzieli mi po jakims czasie, że mają dodatki (pudla) oraz talie startowe. Pamietam, ze chcieli za pudło dodatkow 170zl. Mieli ich kilkanascie. O talie nie pytalem.

pozdrawiam,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ekhem... teraz juz raczej magazyn MAGa jest pusty pod wzgledem DE. W koncu to bylo z rok czy dwa temu Smile
_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja mam świeższe informacje. Grałem w Wa-wie z Phischem. On odwiedził ich siedzibę i wykupił dwa, bodajże ostatnie, pudełka z dodatkami.
_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mozesz powiedziec chociaz przyblizona date tego jego zakupu rzekomo 2 ostatnich pudelek? Smile
_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, przybliżoną. Marzec 2006.
_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra Jeremiasz wyrzucę to z siebie w końcu Razz Wyczyściłem MAGowi, cały magazyn z Dark Edenu Very Happy Rzeczywiście był jakiś typ, o którym wspominał Rafał (przedstawiciel handlowy Maga), który zawitał do nich po te kilkadziesiąt kart, ale to ja ich męczyłem telefonami aż zechcieli ich wogóle poszukać. Nie rezygnowłem po niejednym telefonie, ale się udało Very Happy Sprzatnąłem im ponad 200 blisterów i 14 starterów (ostatnią partię z Wicem do spółki). Wydałem kupę kasy, i wiele razy się rozczarowałem kartami (wiecie raz Blitztank a raz śmieć, który udaje rara).

Poza tym nie wrzucajcie tyle na MAGa, bo gdyby nie oni gralibyśmy wszyscy w chińczyka!! Nie zapominajcie, że to oni wprowadzili na rynek pismo, zachodnie RPGi, i inne gry, także karciane w tym nasz najlepszy Dark Eden. Podeszli to tego naprawdę z wielkim jajem i pełnym profesjonalizmu zaangażowaniem.

Potem się rozlecieli ale to nie ich wina tylko właśnie wiecznych malkontentów i niesprzyjającą gospodarkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omam



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 8

PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich

katastrofa, że Dark Eden jest już niedostępny !!!
od bodajże 8 lat już nie siedzę w temacie ale doskonale pamiętam, że była to najlepsza w polskiej wersji językowej karcianka łącząca elementy ekonomii z walką, która o dziwo bardzo dobrze sprawdzała się na trzech graczy.

No i chciałem do niej wrócić a tu pustka, zero, nic !!! jeśli miałby ktoś jakieś info. o reedycji (choć Dungal pozbawił mnie już wszystkich złudzeń) lub swoją kolekcję do sprzedania to jestem bardzo zainteresowany

Pozdrawiam

_________________
Gniew
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi omam, ale niestety to brutalna prawda.
Proponuję Allegro- czasem pojawiają się całkiem konkretne kolekcje w dużych ilościach (min. dlatego Jeremiasz ma tyle rarów Wink ).
Sam jak zrobię Wielką Segregację (już zacząłem Razz ) to przygotuję parę talii.

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozaczepiaj forumowiczów. Ja mam kolekcję skupioną z Allegro i resztki sprzedałem, dysponuję więc praktycznie tylko deckiem grającym. Ale Jeremiasz ma kupę kart, Dungal też się przyznaje. Jak dobrze zagadasz, to kupisz nawet Przynależność którą sobie wybierzesz Smile Do uncommonów włącznie.
Najgorzej będzie uzbierać intrygi rare, bo te chcą wszyscy. Wojów rare też niełatwo.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omam



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 8

PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już udało mi się nakręcić dwie osoby na DE, opowieści ze starych czasów mogą naprawdę przekonać wielu ludzi do tej gry
no ale co z tego jak nie mamy kart, żeby teraz sobie pograć, he he,
świadomość tego że od początku trzeba "ciułać" na uzbieranie w miarę grywalnego decka trochę mnie przeraża,
no ale nic to, cieszę się że jest w końcu jakaś grupa, która kultywuje tradycję rozgrywania partyjek tej rewelacyjnej gierki.

Pozdro all

_________________
Gniew
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
diaphragma
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 129

PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, najwazniejsze sa checi do gry. U nas w Opocznie tez juz sie nie ktorym odechciewa ale karty trzymaja ze wzgledu na wielki sentyment itd. Na allegro dosc czesto sa karty do kupienia. Raz lepsze raz gorsze ale napewno cos sie trafi. Potrzeba tylko cierpliwosci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Bazar - Bazaar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum