Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nawalanki w ubiegłą niedzielę 3 Maj W-wa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
decado
Sierżant


Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 190

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 9:07 pm    Temat postu: Nawalanki w ubiegłą niedzielę 3 Maj W-wa Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie, spotkanie w składzie: Anubis, Ironhead i niżej podpisany.

Nawalanka 1
Talie
Anubis - Cain i koniki wspomagane rytuałami
Ironhead - rasputiny na pojazdach wszelakich wspomagane złotem i kłopotliwymi księgami
Decado - templarsi, banda łysych i plamiste kruki oraz tony złota

Rozgrywkę ostro rozpoczął Ironhead. Niby talia miała być 4fun ale w moment wybudował mennicę i kilka kopalni oraz sypnął pojazdami. Anubis równie dobrze rozpoczął, weszły stajnie i koniki. Długo nie czekając chłopaki ostro wzięli się do najeżdżania. Wyskubali dla mnie kilka miejsc i sobie nawzajem. Byłem bez punktów a koledzy już na półmetku. Iron dobijał mnie kłopotami a później się nimi ratował bo okazało się, że rasputinowe pojazdy miały być żywione tylko złotem. Udało mi się dogonić kolegów, rozbudowałem krainę, zdobyłem tyle samo punktów co Anubis - mieliśmy po 26 PeZetów. Iron był liderem, cisnął nas mocno bo już tylko 7 punktów do zwycięstwa mu brakowało. Mijała tura za turą i nic. Wszyscy broniliśmy się ostro i nie padły żadne punkty. W pewnym momencie kiszone w składzie skromne zwycięstwa okazały się moim kluczem do zwycięstwa. Stworzyłem 3 grupy łysych i rozwaliłem dwa blitztanki rzucając skromne i zdobywając po 12 punktów. Nagle z zaskoczeniem stwierdziłem, że wygrałem Very Happy

Anubis: 26, Ironhead: 43, Decado: 50

Nawalanka 2
Wiele z niej nie pamiętam ale ja i Ironhead zmieniliśmy talie. Wziąłem bydło na Abdulu a Iron koniki na Gabrielu. Anubis tylko wywalił antypiechociarskie karty i zaczęliśmy. Rozgrywka była bardzo szybka. Pierwsze Pezety zdobył mój męczennik skromnie na zwiadowcy kawalerii. Później Anubis zdobył punkty skromnym. Natomiast Iron szybko się rozbudował i zniszczył nas w kilku kolejnych turach.

Anubis: 8, Ironhead: 50, Decado: 5

Nawalanka 3
Znacznie odchudziłem talię, Anubis wziął rolników na Husseinie, Iron nic nie zmieniał. Długa była ta rozgrywka i mało dynamiczna - skończyła się na czas. Mało z niej pamiętam. Wygrał Anubis, który na samych skromnych zdobył wszystkie swoje PeZety.

Anubis: 21, Ironhead: 9, Decado: 16

_________________
Dark Eden Lives Forever Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum