Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kilka walk przed majówką - 29.04.2009

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 1:10 pm    Temat postu: Kilka walk przed majówką - 29.04.2009 Odpowiedz z cytatem

Wczoraj udało nam się zagrać parę partyjek. Dokładnych wyników punktowych wszystkich gier nie pamiętam więc pewnie później dopisze je Jeremiasz.

Na początek solówka z Dankiem, bo czekaliśmy na resztę ekipy, więc żeby nie tracić czasu postanowiliśmy trochę powalczyć. Ja wziąłem nieco stuningowanych Rolników, Danek Samira i pojazdy. Gra dość jednostronnie wyglądała bo skończyło się moim zwycięstwem do zera. Z ciekawszych akcji rzucenie plagi przez Danka kiedy na stole leżał tylko jeden rolnik:) tonący brzytwy się chwyta jak to mówią Smile

Następna gierka poszła już we 3. Ja grałem to samo podobnie jak Danek, Jermiasz wziął Templariuszy. Dankowi długo nie szło i ograniczał się praktycznie do wykładania miejsc i obrony przed najazdami. Ja miałem idealne brania od samego początku, Jeremiasz też radził sobie wyśmienicie. Później wyłożył jakieś czołgi i postanowił trochę moich rolników pocisnąć. No więc blitztank atakuje rolnika z 1 wb leci pech, potencjał i skromne Smile jak to powiedzieliśmy, rolnik pociął gąsienice, nasrał w lufę i zagazował ekipę blitztanka.
W swojej turze Jeremiasz rzucił na nas oświecenie, było wiadomo że będę chciał wygrać, wpadło trochę woja i jakieś intrygi, wyłożyłem wszystko co miałem, przeszedłem do najazdu i coś tam na mnie rzucili Smile więc wspomogłem się zacznijmy od nowa i branko idealne, śmierć z obłoków, odzysk, 3 poszukiwania i coś tam jeszcze Smile mimo że chłopaki bardzo się starali to nie mieli szans i wygrałem tą partię.

Postanowiliśmy pocisnąć jeszcze jedną 3 bo Przemek jakoś nie mógł przez długi czas się zjawić. W niej szalał bardziej Jeremiasz, ale za dużo szczegółów nie pamiętam akurat z tej partii. Jeremiasz zabezpieczył się przed nalotami osłaniając miejsca z taktyką lotniczą tymi z lądową, więc zagrałem śmierć z obłoków bo jeszcze ulewa leżała, wysadziłem mu kopalnię i naleciałem pole naftowe, 2 najazd się nie udał niestety bo chłopaki coś wykombinowali Smile Ostatnia tura poleciała plaga przy ruchu Jeremiasza lub Danka po czym jechałem ja, wyłożyłem 2 rolników i huzia na Józia. Jeremiasz czymś mnie tam powstrzymywał ale poszła wojna błyskawiczna i 2 miejsca które były mi potrzebne spadły.

Później przenieśliśmy się do mnie i zagraliśmy kolejną 3 z Dungalem tym razem bez Jeremiasza. Brania po raz kolejny miałem idealne, choć chłopaki kombinowali to ja kombinowałem bardziej i udało mi się pozbyć ich konsekwencji. Przemek stracił dość szybko 3 stajnie, 2 zgarnął Danek jedną ja. Uzbierałem 44 punkty i wtedy do głosu doszedł Przemek, któremu udało się odbudować i wyłożyć mega dużo woja. Nieźle przykombinował też z intrygami i odpowiednia ilość przemyśli w 2 tury pozwoliła mu wygrać.

Dzięki za granie i do następnego razu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Pon Maj 04, 2009 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie Wicu, że opisałeś nasze gry, bo ja już przed wyjazdem nie zdążyłem i dopiero teraz miałem to zrobić Smile
Ale czy ja dobrze widzę? Waszą ostatnią trójkę wygrał Dungal?? Tego chyba nikt się nie spodziewał ;p
Ale gratuluje... wyrabiasz się kolego.

A co do punkcji to oczywiście znam.

pierwsza trójka:
Wicu 50, Jeremiasz 10, Danek 0

druga trójka (w tej grze grałem rasputinami):
Wicu 50, Jeremiasz 18, Danek 0

trzecia trójka (nie widziałem więc wnioskuję z opisu Wica):
Wicu 44, Danek 26, Dungal 50

(nie wiem czy w tej grze Danek zdobył jeszcze jakieś punkty... ?)

To kiedy znów gramy?? Smile

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Pon Maj 04, 2009 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze właśnie nie pamiętam czy Danek coś jeszcze wtedy ugrał więcej. Przemek będzie wiedzieć na bank Smile

No kiedy gramy, kiedy gramy Smile pewnie w tym tygodniu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum