Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Knox (Montagne) vs. Stawik (Hussein) na Lackeyu!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sob Lis 22, 2008 3:50 pm    Temat postu: Knox (Montagne) vs. Stawik (Hussein) na Lackeyu! Odpowiedz z cytatem

HA, udało nam się rozkimnić Lackeya! KNOX zagrał piechotą Templarsów + Potencjały, Susze, Wstrzymania, Ograbienia, Terroryzmy.
Ja wziąłem talię turniejową, do trójek, bo ino taką miałem na kompie. On miał jakieś 72 karty, ja 83. Pierwsze 2-3 tury miał jak z bajki, szły mu miejsca i woje, na moje intrygi miał Przemyśle, na obronę Zmiankę. Najechał mnie ze 2 razy. Potem jeszcze raz, a przy ostatnim razie wysadziłem Ziemię Orną Terroryzmem. Potem postawiłem z powrotem na bramie Proroków i Żeglarzy. Dało mi to jakieś 5 tur spokoju od najazdów. Ale wtedy wysadził mi Skarbiec i Ograbił ze 3-4 razy, na koniec przywalił mi Suszę i Wstrzymanie prac, musiałem bramkę zagłodzić. Zwaliła się na mnie chmara, wybroniłem się. Potem machnąłem Plagę i ściągnął z planszy ze 100 WB. Dokonałem jedynej próby najazdu w grze, Prorokiem z Naszą Wolą, KNOX miał Potencjał. Pobroniłem się jeszcze trochę, w końcu po 14tu turach mnie rozjechał.
14 tur, 0:50.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KNOX
Sierżant


Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 149

PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no coz jak zaczynalismy i machnoles sobie na poczatku zeglaza, proroka i gomara to sobie pomyslalem ze moze byc krucho. na szzescie doszla mi zmianka i dalem rade sprzatnac twoja obrone. szczeze powieziawsz to chcialem dostac troche powsztrzymujacych intryg zebys nie mogl "nic" wystawic jednakze taki efekt tez okazal sie doby. po trzech najadzach faktycznie mastapil impas. na prorokow i zeglazy teoretycznie mialem tylko zmianke. nie rozbudowales sie wtedy za bardzo tylko ladowales karty do skladu. czyzby ostro podchodzily ci intrygi? postawiles skarbiec i dobrze ze tylko jeden bo wtedy bylby pat. poczekalem na terroryzm i majac ograbienia w lapie wysadzilem skarbiec. potem dobilem ekonomicznie i po kombosowane. obrona, plaga. nie przejalem sie za bardzo - zostaly mi dwa potencjaly w lapie. nieopatrznie wyskoczylo 3 dzihadow; 2 musialo zejsc na bilansie. najadz: 6 zlota i nasza wola przeciwko 2 potencjaly i okolo 100 zl. na mojej tuze wywalilem dwoch templarsow, potem przeszedlem talie, dociagnolem nastepnych i dobilem. jestem zadowolony z prototypowej talii zlozonej 20 min przed gra. bez zadnych wyuzdanych rareow, na piechocie, szybka i bezwzgledna. niestety malo spektakularna. :/
gra ciagnela sie dosc dlugo z powodu meczenia sie z obrona stawika oraz bugow lackeya po ktorych musielismy restartowac i wczytywac autosavey. chyba na godzine padl serwer. mimo wszystko da sie grac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum