Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Paradox 11.XI.2008

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 7:39 am    Temat postu: Paradox 11.XI.2008 Odpowiedz z cytatem

Uczciliśmy Dzień Niepodległości trzema nawalankami.
Ja wszystkie trzy gry zagrałem na Gabrielu, piechotą. Bazary, Kopalnie, full miejsc czerwonoikonkowych, kupę kart na złoto, m.in. 5 Potencjałów. Z Rytuałów jedynie 2 Błogosławieństwa i 4 Przemiany. 97 kart.

Pierwszą grę Anubis zagrał też Gabrielem, konikami. Decado zagrał Drierem ze zdolnością 'turniejową', na fabrykantów.
Anubis zaczynał i dwa razy w pierwszej turze machnął Zacznijmy od nowa. Niewiele mu to pomogło, zrobił ino bilans.
Gabriele zaczęli bez złota, a Drier się szybciutko rozbudował. Mi udało się już w 2 turze wystawić Kopalnię, gdzieś w 7mej byłem sensownie rozbudowany.
Decado najechał Stajnie Anubisa, bodajże dwoma Flammenami z Boskimi pięściami. Chciwy próbował coś jeszcze najechać, ale go pogoniłem, chyba Potencjałem.
To była ostatnia tura kiedy mógł poszaleć. Ja w końcu wystawiłem Skład, złota dochodziło mi z 20-40, więc dysponowałem w porywach do 15 kart.
Jak przyłapałem przeciwników bez powstrzymywajek, to po równo ich najechałem, jednemu Centrum Szkolenia Marynarki, drugiemu Stajnie.
Potem Anubis coś uszcząknął. Potem długo nic i ponownie najeżdżałem ja. Potencjały oszczędzałem na obronę, więc pojechałem moją stonką delikatnie, Złoże Rudy i Ziemię orną.
A potem się nawzajem szachowaliśmy. Mi i Anubisowi przeszły talie. Anubis przewijała się w 2 tury, a tylko 1 konik się anihilował. W końcu wystawił stadninę i nas rozjechał.
Decado 13, Anubis 50, Stawik 43

W drugiej grze Anubis wziął Hordę na Abdulu. Decado postawił na pojazdy Synów, ale nadal Drierem. Szalał z Piekielnymi działkami. Z piechoty zostawił bodajże tylko Jaegerów i Szarych.
Gra była przemasakrastyczna, szkoda, że tak niewiele pamiętam.
Na początku z najwyższym trudem powstrzymywaliśmy Hordę. Padły ze 3 Skupienia, 2 Straszliwe, może jeszcze cuś.
Decado ręka nie szła z początku. Ja się w miarę szybko rozbudowałem, rzucałem stonkę na atak i próbowałem najazdów. Nadaremno. Przez półtora godziny 0 PZ. Padła Plaga. Decado zarzucił 2 samoloty, Jaegera i Blitztanka. Miałem w ręku Plagę, ale puściłem mu najazdy na mojej krainie, oszczędzałem ją na lepsze czasy. Anubis też oszczędzał Zdrajcę. Decado ugrał z 20 PZ. Ja wystawiłem stonkę i pojechałem mu miejsce czy dwa.
Anubis wystawił nieco bydła najechał u decado Centrum Dowodzenia i jakąś dziewiątkę. Decado dobrał i dostał Utratą od Anubisa. I tak ugrał jeszcze nieco PZ. Ja sobie trochę poszalałem, Anubis zagrał Zacznijmy, bo już nie miał się czym bronić. Decado skorzystał i dostał Utratą ode mnie. Najechałem tyle, że miałem 40 PZ. Ale chłopaki ostro gonili. Walka była ostra, najazd po najeździe! Anubis dobił 48 PZ, decado 49 PZ!
Moje ruchy. Na ataku 6 stonki, w ręku żadnych dopałek. Przeciwnicy mieli 3 karty. Stwierdziłem, że nie dam rady najechać, jeśli mają coś do obrony. Zabiłem co było największego - Dwuroga, zagrałem Skromne i miałem 49PZ. Anubisa powstrzymał Brak, a decado wygrał. Wynik dokładnie odzwierciedla zaciętość rozgrywki, która trwała ponad 2 i pół godziny.
Decado 50, Anubis 48, Stawik 49

W trzeciej grze Anubis zagrał Hordą z konikami Triady, decado Montagnem z piechotą Legionu - Razydzi i Gommorzy. Wystąpiły też Drapieżniaki.
Rozbudowałem się wyjątkowo szybko i zdobyłem 10 PZ na Kopalni Anubisa. Zwolniło mu to talię na kilka tur. Decado rozbudował się szybko, miał czym, na koniec gry miał z 30 miejsc w Krainie. I zaczęła się cholernie patowa gra. Przez 20? tur padały powstrzymywajki. Anubis zdobył 9 PZ Skromnym na Gomorze, decado 7 na Wole zdrajcy, którego Anubis pomógł mu zabić!
I powstrzymywajki.
2 godziny tylko powstrzymywajki i powstrzymywajki.
Raz tylko miałem 'sny o potędze'. Anihilowałem rękę Anubisa Utratą, wysadziłem Skład decado Terroryzmem. Ale on wziął sobie kartę z niego za pomocą Ja to wezmę. Zagrał ją, ja Przemyśl. Potem zagrał Zacznijmy i z powrotem miałem 14 kart przeciwko sobie.
Powstrzymywajki.
Moje Bazary były ulubionym celem najazdu, szczególnie jeden, przy dwóch Mennicach. Przy kolejnej próbie najazdu mówię do decado: 'tego nie rusz, jest pechowy'. Bazar zostawił i najechał Skarbiec. Talię się przewinęły i nieco się rozkręciła spirala przemocy. Coś najechał Anubis, decado rzucił 2 Skromne w jednej turze i wydziergał dzięki temu jakieś 11 PZ.
Tylko mnie paskudy zawsze powstrzymywali, a miałem ino jednorazówki - wystawić stonkę i najechać z Potencjałem. Do następnej tury już znikała z planszy.
W końcu rozjechała nas Horda, w największej gorączce i pośpiechu, bo ta gra też 2 i pół godziny nam zajęła.
Decado 32, Anubis 50, Stawik 10

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajefajnie, że tyle gier ostatnio było. Mam nadzieje, że nadal będzie dużo gier Smile My w przyszłym tygodniu jak zwykle będziemy grać Smile

A tym czasem Gratuluje zwycięzcom. Opisy dość krótkie ale da się z nich wywnioskować, że gry były ciekawe. Oby więcej takich.

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę ciekawe giercowanie było w Paradoxie Smile no gratulacje dla zawodników bo widzę, że było ostro Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
decado
Sierżant


Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 190

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy komentarz do drugiej z nawalanek to zdanie Stawika, które brzmiało mniej więcej tak: "Panowie, nawet podczas turnieju nie doświadczyłem takiej dawki emocji jak podczas tej nawalanki" Twisted Evil
Najlepsze jest to, że udało mi się wygrać Drierem a widok blitztanków i falistych ogonów z piekielnymi działkami - bezcenny Twisted Evil

Słowa uznania dla talii Stawika. Może nie wygrał żadnej z nawalanek ale talia jest niesamowita. Cisnął nas ostro, potrzebował jedynie przetrwać pierwszych kilka tur a później jego stonka ostro rozrabiała.

Anubis w końcu poszalał sobie hordą, którą nie grał od bardzo, bardzo dawna. Coś mi jednak mówi, że tak czy inaczej wróci do koników Wink

Szacun Panowie, to były zaiste mordercze i miodne nawalanki, szczególnie dla mnie bo byłem po dwóch godzinach snu Very Happy

_________________
Dark Eden Lives Forever Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No luterańscy wierni potrafią dać się we znaki. Wicu też zawsze mocno nimi ciśnie czego dowodem jest wczorajsza gra którą wygrał. Niby takie cieniasy ale jak się zastanowić to rytuały mają lepsze niż proroctwa hordy bo, żaden rytuał nie jest dołączany a przemyśl często jest po prostu szkoda zagrać.
_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum