Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Geneza upadku...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Tawerna - Tavern
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gimiak
Rekrut


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 20

PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 1:06 pm    Temat postu: Geneza upadku... Odpowiedz z cytatem

Nie znalazłem podobnego tematu na forum, toteż pozwoliłem sobie go założyć. Very Happy

Zastanawialiście się czemu Dark Eden w Polsce umarł? Wiadomo, że częściowo winę ponosi marty Target Games. Ale to że padli nie musiało wpłynąć tak drastycznie na polskich graczy. Doomtrooper, pomimo upadku firmy, jest nadal bardzo aktywną karcianką. Ostatnio byłem na turnieju w Raciborzu (Goblikon) i przyznam wam, że miło się zaskoczyłem. Na turnieju pojawiło się ok 18 osób. Był to mój pierwszy turniej DT. Karty zbierałem wieki temu (moja mała historia: http://www.retroage.net/index.php?option=com_content&task=view&id=882&Itemid=197),. Dwa razy byłem nawet na turnieju magikowym w Łodzi - konwent Kapitularz się zwał o ile dobrze pamiętam. O Dark Edenie nie słyszy się prawie nic... ciągle tylko ten magic i magic. Wink

Jedno co mogę powiedzieć, że Goblikon okazał się bardzo pozytywnym konwentem. Co prawda przegrałem z kretesem, ale pozytywnie zaskoczyła mnie atmosfera turnieju. Jako że jesteście wyjadaczami, to powiedzcie mi co wy o tym wszystkim sądzicie. Smile Ja jestem młodym graczem, gram od kwietnia od momentu przejęcia kart od znajomego z Piotrkowa Trybunalskiego. Doświadczenie mam tylko z trzech karcianek (MTG, DT i DE) i w moim rankingu Dark Eden jest #1. Szkoda, że nie wyszedł do niej żaden dodatek, ale i bez niego gra jest przednia. Patrząc jednak po ilości osób odwiedzających forum stwierdzam, że ludziska się wykruszają... Sad

_________________
Karty Doomtrooper, Dark Eden i Kult na sztuki i w boosterkach. Figurki do Warzone. Wszystko to znajdziesz w sklepie mrocznyraj.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to się obruszyłem! Jakie umarł? W niedzielę wygrałem 2 gry! Laughing
Wedle mnie po prostu Dark Eden jest zbyt elitarny. To gra strategiczna, dla myślących.
Ilu jest np. graczy w bitewne gry planszowe? Też nie za dużo.
Ale spoko wodza. Zorganizujemy parę turniejów, zreanimujemy grę przez sieć na Lackeyu i będzie git Wink

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gimiak
Rekrut


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 20

PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, dobra, ale popatrzy na to realnie - graczy dużo nie ma, a ci grają siedzą cicho.

No ja już dawno nie grałem, mój wojenny kompan ma beznadziejnie ułożone zmiany w pracy i stale się mijamy. ;/

_________________
Karty Doomtrooper, Dark Eden i Kult na sztuki i w boosterkach. Figurki do Warzone. Wszystko to znajdziesz w sklepie mrocznyraj.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
decado
Sierżant


Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 190

PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to zostało już gdzieś idealnie napisane, Dark Eden to licz wśród karcianek - niby umarły ale żył będzie wiecznie Smile

Nieważne czy dawno grałeś czy nie, przybywaj na TURNIEJ Smile

_________________
Dark Eden Lives Forever Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gimiak
Rekrut


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 20

PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak i nie - jak to mawiał Winter. Wink

<oftop>Aktywny będę dopiero od października - sierpień i wrzesień mam z głowy. </oftop>

_________________
Karty Doomtrooper, Dark Eden i Kult na sztuki i w boosterkach. Figurki do Warzone. Wszystko to znajdziesz w sklepie mrocznyraj.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Tawerna - Tavern Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum