Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Coraz więcej boosterków

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Bazar - Bazaar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damajek
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 145

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 11:32 am    Temat postu: Coraz więcej boosterków Odpowiedz z cytatem

Ciekaw jestem skąd się ostatnio wzięło tak dużo boosterków dostępnych do sprzedaży. W końcu już kiedyś MAG powiedział, że nie mają już. A teraz nagle pojawia się coraz więcej - mam nadziej, że jakiś cfaniaczek nie zaczął jakiejś lewej produkcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile wiem to nie. Musiałby się bardzo postarać. To nie tylko karty, ale i opakowania boosterków, pudełka.

Sprzedawca twierdzi, że to prastare zapasy jakiegoś hurtownika. Podobno zostało mu jeszcze z 13-14 pudełek.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damajek
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 145

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ma jeszcze jakieś zapasy to jeszcze kika osób jest chętnych od nas z krakowa. może nzwet na jakieś całe pudełeczka z boosterkami!!
Jak będziesz zamawiał daj znać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Czw Maj 01, 2008 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pudełek to on ma jeszcze w ciul. Zawsze jak go pytam konkretnie ile, to kręci, ale coś czuję, że idzie to w dziesiątki, jeśli nie setki.
I dobrze. Coraz bliżej mam do zebrania kolekcji.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Bazar - Bazaar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum