Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Legion (Dungal) vs Triada (Wicu) 29.09.06

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 12:51 am    Temat postu: Legion (Dungal) vs Triada (Wicu) 29.09.06 Odpowiedz z cytatem

Po ostatnim naszym starciu przyszła pora na rewanż Smile Dungal dopakował talię Pretorianami i zebrała się naprawde mocna ekipa. Gomory, Razydzi i Łowcy. Ja postanowiłem nie zmieniać zwycięzkiej taktyki i postawiłem na piechotę Triady (tak tak Ci goście z 2WB Razz).
Rozegraliśmy 4 partie. Wynik 4:0 dla Triady Smile
Walki były dość wyrównane, chociaż wpadły mi 2 łatwe zwycięstwa. Ostatnie starcie to prawdziwa nerwówka Smile szala zwycięstwa przechylała się z jednej strony na drugą. Partię rostrzygnąłem rzutem na taśmę, po paru minutach zastanowienia. I udało się, ale gdyby Dungal miał coś na ręce czym utrudniłby mi najazd to zwycięstwo miałby jak w banku.
Podsumowując. Piechota Triady sprawdziła się w walce z jeszcze potężniejszym niż ostatnio Legionem. A co do talii Dungala, to wymaga odrobinę dopieszczenia i będzie stanowić naprawde duże zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście gra była bardzo wyrównana, z tym wyjątkiem, że mam wrażenie, że Wicu wogóle nie popełnia błędów i ma bardziej matematyczny mózg Razz , a ja ponoszę się czasami emocjami i zdarzają mi sie nieprzemyślane ruchy (chociaż tym razem naprawdę się pilnowałem).
Talia Wica jest naprawdę dobrze skonstruowana i ciekawa, podobnie jak ja lubi łamać schematy i tym razem wyszedł mu naprawdę morderczy sposób.... Ale niedługo Twisted Evil ... Właśnie przeglądam stosy moich kart- może wpadnie mi coś do głowy.

Ciekaw jestem jak zgrałoby się we 3 z Jeremiaszem albo Wicu vs. Jeremiasz, musi kiedyś dojść do tej bitwy Very Happy I będzie to największa rzeźnia na Pomorzu..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Dungal rozczarowales mnie... Wink Nie poto wymienilem sie z toba dajac ci 4 pretorianow abys przegrywal z piechota luteran Smile Templarsi to co innego ale luteranie??!!! Prosze cie zmien strategie Smile przeciez tak niewiele ci trzeba.

A co do meczu Wicu vs. Jeremiasz - mam nadzieje ze juz niedlugo!! Very Happy
Planuje zawitac w Leborku Wink

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meczyk napewno może być ciekawy Smile mam nadzieję że uda mi się znaleść trochę czasu i rozegrać kilka partii czy to na solo czy też we 3 Smile
Dungalowi zapodałem pomysł na talijkę więc może niedługo nas obu zaskoczy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum