Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

myślowe wykroty - opętanie przez DE?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Tawerna - Tavern
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kui_tai_lao_hai
Rekrut


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 26

PostWysłany: Nie Sie 26, 2007 9:25 pm    Temat postu: myślowe wykroty - opętanie przez DE? Odpowiedz z cytatem

historia z dzisiaj, najpierw tło.
od jakiegoś czasu grywam ze swoją dziewczyną w dark eden, i bardzo Jej się gra owa spodobała, tak bardzo że gramy niemal codziennie (kobieta oczywiście przegrywać czesto nie może). Gra wkręciła jej się tak bardzo, że zaczyna dochodzić do mieszania się rzeczywistości gry z rzeczywistością.

A oto historia:
jedziemy sobie kerfurowskim busem, ja wysiadam z zakupami na przystanku kolo naszego mieszkania, Ona podjezdża dalej bo idzie do rodziców. Przesiadła się, p[o czym po jakimś czasie chce wysiąść. Kierowca mówi, ze: "pani chyba nie wraca ze sklepu, nie wypuszcze pani (uczynny człowiek)" Ona mu na to, ze jedzie, ten: prosze pokazac rachunek, Ona: "anichilowałam go". Gosć zdębiał i Ją wypuścił.


czekam na wykorzystanie DE jako kamasutry.

-To ja CI zrobie zaciekły najazd
- przemyśl to
- ja to wezmę
-utrata potencjału


itp.

to tak w ramach szerzenia chaosu

_________________
kapitan igloo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre Smile Owego czasu, jak graliśmy non stop, też padało sporo wrzutów, nawet jeden za drugim, hasła kart tak adekwatnych, że tworzył się język Smile
Jak przypomnę sobie napiszę, zachęcam do dzielenia tutaj się takimi wrzutami Wink

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Tawerna - Tavern Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum