Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stawik (Cain) vs. ikar (Verage) 50:0 - gra treningowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 12:04 pm    Temat postu: Stawik (Cain) vs. ikar (Verage) 50:0 - gra treningowa Odpowiedz z cytatem

Zagraliśmy prawie na rekord długości solówki na ccg. Obejrzalem końcówkę meczu Bizioo z ikarem i widziałem jak siajską miał talię - praktycznie same commony + Żandarmi, bez Notre, na Stajnie i Fabryki.
Wyjąłem więc moją talijkę, którą opracowałem myśląc jakby tu realnie wykorzystać Tawerny, przeznaczoną do trójek. Talia ma z 91 kart, ze 30 miejsc, najsilniejszy wojownik to Sierżant. Jest na obstawianie Patriarchów i Obozy szkoleniowe.
Zagraliśmy 22 tury. Obaj rozkręcaliśmy się powolutku przez jakieś 8 tur były tylko sporadyczne walki. W pierwszej czy drugiej turze obstawiłem się Żeglarzem, z czym ikar miał problem (dopiero dowiedział się o combosie). Rozbudowywałem Krainę i zacząłem się kisić z intrygami na ręku. Jak już miałem ich 5 to przystąpiłem do nieco odważniejszych walk, ale nadal daleki byłem o myślach o najeździe, bo te małe skurczybyki miały po 2 WB!.
Tępiliśmy sobie ludków przez jakieś 10 tur. W tym czasie zdołałem wystawić Obóz szkoleniowy i zarobić na nim markera. Straciłem Żeglarza (Lądowanie amfibii) i Patriarchów. Powstrzymałem kilka najazdów ikara, który zdążył zgromadzić pokaźną armię wspartą ekwipunkiem. Widziałem nawet Pancerną uprząż w użyciu!
Nadal miałem małe WB w porównaniu z nim. Znowuż obstawiłem się Patriarchą i zbierałem siły. Ikar dość bezradnie i niepotrzebnie sterczał w ataku. Gdzieś w 15-17 turze zdołałem najechać mu Bazar. W trakcie czytania loga dopiero zdałem sobie sprawę, że zapomniałem zupełnie o umiejętności mojego wodza.
Potem doszła mi Plaga, zmiotłem ikarowi z 15 wojów. Jeszcze raz nie wykonałem akcji, miałem już 3 markery. Wierni w Pograniczu mieli 13WB! W ataku o 5 mniej (Tawerny, wystawiłem wszystkie 5).
Jakieś 2 tury po Pladze najechałem dwa razy, w następnej turze dobiłem przeciwnika.

Ta gra tylko potwierdziła, że ekwipunkiem nie należy się bawić, bo można sobie zrobić kuku.
Talię zamieszczę niedługo u siebie na stronie. Khe, khe, chyba zrobię z tego tradycję - jeśli wygram jakimś dziwolągiem będzie umieszczany na stronce. Tak jak talia na Obozy pracy, którą wygrałem kiedyś z Anubisem.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum