Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kryształ czasu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Klasyczne gry fabularne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[rollerboy]



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 10:16 pm    Temat postu: kryształ czasu Odpowiedz z cytatem

witam Cool kryształ czasu to klasyk ale sporo kulania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kryształy mają swój klimat Smile swojego czasu ostro w nie tłukliśmy. Kwiatków z sesji było by więcej niż wszystkie baby na świecie dostają 8 marca Smile
Szkoda że nie doczekały się żanych dodatków, ale Mag to Mag więc nie ma co mieć pretensji Smile
Co do kulania to rzeczywiście było go sporo, ale to też był pewnego rodzaju klimat Smile jedna walka 2 razy krytyk, raz w oko, drugi raz w oko Smile no i jeden z graczy oślepił drugiego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
banhus
Sierżant


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 148

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe kryształy czasu ! brzmi to jak jakaś dawno zapomniana legenda , swoją drogą rozmawiałem z szyndlerem o kc (o nowej edycji samego kodeksu ) i powiedział ze nie ma na to czasu ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wicu napisał:

Co do kulania to rzeczywiście było go sporo, ale to też był pewnego rodzaju klimat Smile jedna walka 2 razy krytyk, raz w oko, drugi raz w oko Smile no i jeden z graczy oślepił drugiego Smile


Wicu- Gruby wtedy naprawdę mnie wkurzył, że złamał ulubioną włócznię mojemu Reptillionowi- Gwardziście Razz Dostał to na co zasłużył - dalej nie rozumiem czemu mnie potem zabiliście Mad

Rolling Eyes Kryształy- nasz renesans grania w podstawówce..

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Klasyczne gry fabularne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum