Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Anubis vs Wicu czyli opowieści z Draftu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 7:37 pm    Temat postu: Anubis vs Wicu czyli opowieści z Draftu Odpowiedz z cytatem

Jako piersi na ccg ruszyliśmy do testowania tej formy rozgrywki.

Pierwsza partia losowana była spośród
1x starter dark eden
12 x booster dark eden

Ja skleciłem talię ok 77 kart opartą na jeździe hordy i wspieraną przez jazdę triady. Anubis miał trochę większą talię z tym że on zrobił ją na odwrót czyli triada wspierana hordą Smile gierka była fajna, wyszło zastosowanie niektórych kart, których normalnie nikt by nie wziął do gry. Zabawa była przednia i mimo tego że wygrałem do 0, to partia była wyrównana i każdy z nas co chwilę czymś przeciwnika zaskakiwał Smile prawie jak w pierwszych grach w DE Smile

Drugiej parti jeszcze nie dokończyliśmy, ale jest jeszcze konkretniejsza niż pierrwsza:)
Losowaliśmy z większej ilości:
2x starter dark eden
12x booster dark eden

Ja tym razem zrobiłem talię tylko na triadę, piechota + jazda. Anubis wziął rasputinów i podparł ich hordą. Już w 2 turze wystawił blitztanka (czasem ma farta w losowaniach jak cholera Smile )ale na szczęscie nie udało mu się zjechać moich stajnii i poszedł do piachu. Anu bardzo mocno się rozbudował i ma potężną armię na w swojej osadzie. Jego Wozy Bojowe "bystry" sieją postrach wśród moich defensorów 2 takie pojazdy w 1 turze rozmontowały mi całą obronę Smile a kto by pomyślał żeby brać coś takiego do talii Smile Poszczególne walki bywają takie, że naprawdę trudno sobie wyobraźić żeby podczas starcia Luterański Wierny vs Komendant poleciało aż 7 intryg Smile Mam nadzieję że wkrótce dokończymy, bo partia jest ostra jak brzytwa:)

P.S. Zachęcam wszystkich do Draftu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi udało się 2 razy Anubisa w drafcie rozpykać. Może kiedyś coś więcej naskrobę, teraz nie mam czasa. Ile razy drafta nie układałem zawsze mi wychodził Abdul z Cytadelami i Legionem Wink Jak za (pra)starych dobrych czasów. I nieźle się sprawił Very Happy
_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Abdula układa się łatwo:) zawsze bardziej hardcorową akcją jest ułożyć inną układankę Smile
ale szacun za drafta Smile
ja go chciałem Smile
więc jest Smile
więc grajmy Smile
więc uczmy się go Smile
więc tworzmy zestawy do draftu Smile
więc ...
zacznijmy grać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze kilka tygodni i zacznę "draftować" Wink Póki co studia ciągną mi się jak flaki na "boskiej pięści".. Co do Abdula- draft dowodzi, że nim najłatwiej wygrać przy stosunkowo dużej ilości różnych, cienkich kartach.
_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum