Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

Rzeźnicy vs 'Reszta świata'

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysÅ‚any: Czw Lip 12, 2007 3:21 am    Temat postu: Rzeźnicy vs 'Reszta Å›wiata' Odpowiedz z cytatem

Ostatnio miałem pare gier na cce:
Informacje w telekspresowym skrócie:

- 5 patrtii z Robotronem, pierwszą dostał do 0 grając Serenelem, kolejną dostał do zera grając talią o nazwie "sieczkarnia", następną obskoczył w przy poddaniu Montagnem, kolejną wygrał Komendantem, do 30, i jeszcze raz dostał baty ale tym razem znów do 0 grając Montagnem

- 2 partie z Ironheadem(Legion), pierwsza skończyła się moim łatwym zwycięstwem do 0, w kolejnej Iron odgryzł mi się w podobnym stosunku, gra była dość trudna dla nas obu, ale wrażenia odnoszę bardzo pozytywne

- 1 partia z Ironheadem(Raspy), obskoczyłem do zera, ale kiedy Iron miał Skład(eszedł mu w 1 turze) i 4 dobrobyty grało się cienko, w pewnym momencie było tak że na moje 7 miał 16 kart to co mogłem podziałać Smile pozostało mi tylko przebudować talię Smile czekam na rewanż Smile

- 1 partia z Dungalem(Legion), rzeznicy się obłowili, co prawda nie do zera, ale dali radę siłą ciemności Dungala, było albo do 14 albo 28 dla mnie

Talię "Rzeźników" ciągle testuję, chłopaki mieli okazję przekonać się że jest bardzo wredna i momentami cięzko się przy niej rozbudować, a to za sprawą Susz, Wstrzymań prac etc,
ale jak to mówią na wojnie
wszystkie chwyty dozwolone
z tym, że czasem nie trafi mi się karta
a wtedy...to ja muszę lizać rany

Wielki szacunek dla wszystkich moich opponentów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysÅ‚any: Sob Lip 21, 2007 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeźnicy zmierzyli się jakiś czas temu z wojownikami Dungala dowodzonym przez Montagna.
Przemek trzepał kasę aż miło, same kopalnie, eureki i inne bajery. Do obrony wykorzystywał Potencjały, które później brał spowrotem na łapę, więc nie było łatwo.
Załatwiłem go sztuczką, później ograbieniem, później jeszcze jednym (które odzyskałem po Znad Krawędzi), dodałem wstyrzmanie prac 2x z rzędu i jakieś kłopoty z księgami zagrałem też na niego.
Punkty zbierałem powoli ale sukcesywnie, ciężko było się przebić przez Potencjał na takiej ilości złota, więc na turę wchodził mi góra 1 najazd.
Przemek odgryzał się najazdami na mojego wodza, ale z tego co pamiętam to udały mu się 3, w czym podczas jednego zabrał mi złoto, które wcześniej ja zabrałem po najeździe jego wodza Smile
Partia była długa i emocjonująca, ale na szczęście po 15 turach masakry udało mi się zwyciężyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum