Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Moje boje czyli Anubis vs. Stawik

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 9:01 pm    Temat postu: Moje boje czyli Anubis vs. Stawik Odpowiedz z cytatem

Łoj, co ja z nim miałem! Ale w końcu udało mi się przerwać jego passę bodajże 7 zwycięstw z rzędu. Dzisiaj zagraliśmy aż! 4 solówki.
Gra 1. Piechota na Gabrielu (ja) vs. koniki+Gommory na Cainie. Zajęło mu to 7 tur i był przewredny. Walnął mi Utratę, ujebał mi wszystko, zostało mu 2 złota i zrobił Sztuczkę. Takich zagrywek było więcej, aż mi się żyć odechciewało.
Gra 2. Zestaw identyczny, tylko wrzuciłem Braka więcej i 4 Szały. Też 7 tur. Tym razem w 6 tur go powstrzymywałem, fest się rozbudowałem, miałem Skarbiec, Centrum dowodzenia, 2 Mennice. Dociągnąłem 10 kart, nastawiałem stonki i Rytuałów, miałem jeszcze 2 Potencjały, Braka i Przemyśla. A Anubis miał stado koników i Przemyślów 3. W 1 turę wygrał.
Gra 3. Wyciągnąłem Abdula i jego wesołą gromadkę. Anubis Samira i w kilka tur rozjechał mnie czołgami. Mi karta nie szła.
Gra 4. Ja nadal Abdulem, a on Cainem, koniami i Gommorami. Wystawił Cytadelę - nie było Gommorów. Parę tur się dusił z konikami na ręku. 2 Skupienia rzucił. Zrobił Zacznijmy, to miał 2 Stajnie, a żadnego woja. Ja się rozbudowywałem powoli a dobrze, a potem hordziarską masą go przygniotłem. 8 tur mi to zajęło.

Uch, przypomniałem sobie jak nędzne są solówki :puker: . Tragedyja. Żadna fajna nie była, czyste wgniatanie przeciwnika w glebę i szczanie na jego twarz. Paskudztwo!

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Stawik przesadzasz... solowki nie sa zle.
Mi osobiscie partie takie ze jeden gracz drugiego wgniata w ziemie w kilka tur naprawde zadko sie zdazaja. I jest to tylko kwestia naprawde wrednego ulozenia sie kart co jest mozliwe wlasciwie tylko na ccg. Gdy karty jednemu graczowi podejda nadwyraz dobrze a drugiemu bardzo zle wtedy powstaje sytuacja o ktorej mowisz... ale jak juz mowilem to zdaza sie to w zasadzie tylko na ccg bo w realu ciezko jest potasowac talie tak jak tasuje ccg :/

Inna rzecza jest fakt ze Anubis to mocny zawodnik i nigdy nie nalezy go lekcewarzyc. Jego talie zawsze mnie zaskakuja Smile Mysle ze w kombinowanych taliach dorownuje on Wicowi albo Wicu jemu Wink sam nie wiem.

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Anubisem fajnie się gra Smile to bardzo dobry zawodnik i ma dobre pomysły na talie, przez co gry z nim bywają arcyciekawe Smile Jeremiasz dzięki za uznanie dla mnie i Anubisa Smile Ty również zaliczasz się do niezłych kombinatorów (spróbuj talię piechota templariuszy na Montagnie, tylko kopalnie i dużo potencjałów Smile )

Dziś z Anubisem zagrałem 2 szybciutkie partie. Triada vs Triada, jazda Anubisa wsparta Legionem kontra piechota Triady.
W pierwszej partii gra była wyrównana, ale Anubis szybko i mocno się rozbudował i zniszczył mnie do 0.
Lekko przebudowałem talię i odwdzięczyłem mu się identycznym zwycięstwem, kończąc grę podczas jednego najazdu (Anu bronił się 2 skupieniami i straszliwą ale to było za mało jak dla mnie).
Ogólnie bardzo przyjemne meczyki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj załatwiłem go raz jeszcze. Wyciągnął Templarsów, a po tym jak wczoraj mnie KNOX wgniótł w glebę Łysolami, wyciągnąłem Triadę.
I dla odmiany ja Łysoli wdeptałem w ziemię. Anub się bronił długo, ale w końcu uległ przemocy.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum