Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Draft

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Zasady - Rules
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 6:02 am    Temat postu: Draft Odpowiedz z cytatem

Dzięki uprzejmości Nipy mamy możliwość rozegrania zupełnie nowych parti w Dark Eden, czyli Draft. Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi, szybko i prosto wytłumaczę. Wrzucacie do talii starter i kilka boosterów, a program losuje z nich karty i na ich podstawie tworzycie talię, przeciwnik robi to samo Smile i wierzcie mi gra jest pełna niespodzianek.

Jak to zrobić?
1. Tworzysz nowy deck i nazywasz go Draft.
2. Umieszczasz w nim interesującą Cie ilość Starterów i Boosterów, zupełnie tak jak dodawał byś do niego karty.
3. Wybierasz deck o nazwie Draft jako DrawPile.
4. Zakładasz grę i dajesz sobie status Ready
5. Program informuje Cie że Sealed Deck został utworzony
6. Sprawdzasz w swoich taliach, powinieneś znaleść na samej górze deck o nazwie '1 Sealed DecK" i w nim karty, z których będziesz tworzyć talię. Jeśli deck się nie pojawi, albo będzie pusty, musisz zresetować gatlinga

Rozgrywki na zasadzie draftu w DE będą na razie raczkować więc proponuje kilka rozwiązań:
1. Do draftu używać 1 startera i kilku do kilkunastu boosterów, można z tego stworzyć ciekawe talie, nie rzeźnickie, ale takie które wykorzystują kilka wariantów ataku
2. Grać na zasady podstawowe z podręcznika. Gra będzie wtedy zdecydowanie ostrzejsza i napewno dostarczy dużo frajdy.
3. Do draftu używać większej ilości starterów i kilku boosterów, łatwiej będzie skonstruować mocną talię, ale będzie to bardziej czasochłonne.

To na tyle:) wszystkich serdecznie zapraszam do draftowania, testowania draftu i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że draft jest piękny Smile Kombinując talie z kilku dobrych kart i 200 śmieci poczułem się jak kiedyś, gdy nie miało się tego za wiele i trzeba było wycisnąć z dostępnych kart jak najwięcej, stworzyć jak najlepszą
talię.

Draft uczy konstruktywnego myślenia i dostarcza nietypowe pomysły na talie.

Grałem wczoraj z Wicem i odkryłem całkiem niezłą talię do Hordy: Abdul, jazda i piechurzy z ekwipunkiem- ciekawe i skuteczne jak przyznał mój przeciwnik Wink

Zachęcam do korzystania z tej opcji rozgrywki- uczy, dostarcza dużo frajdy i pomysłów Wink

Dzięki Wojtek, że się o to postarałeś Smile Dostajesz ode mnie punkciora za rozwój gry.

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi teraz gEngina sie wiesza gdy chce wejsc do DE... :/ Sad ... wszystkie inne gry dzialaja a DE pokazalo mi jakis komunikat o nowej opcji rozgrywek i sie powiesil program. I teraz caly czas sie wiesza jak chce wlaczyc DE Sad
_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu trzeba zasięgnąć rady Wica- on się na tym zna, może będzie wiedział jak naprawić. Póki co uzbrój się w cierpliwość Jeremiaszu- tym większą będziesz miał frajdę Wink
_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Zasady - Rules Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum