Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

bazar i skarbiec na wymianę

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Bazar - Bazaar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomaszko
Rekrut


Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 15

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 2:32 pm    Temat postu: bazar i skarbiec na wymianę Odpowiedz z cytatem

ww karty mogę wymienić za coś z listy, jakże rozległej:), poniżej:

melancholia
pismo benedyktusa
znad krawędzi
sztuczka

ewentualnie inne karty też wchodzą w grę... ale na pierwszym planie coś z powyższych, jeśli łaska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy dobrze zrozumiałem, że szukasz tych 4 kart, a dasz w zamian Bazar lub Skarbiec?
_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszko
Rekrut


Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 15

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, nie wszystkie 4, mogą być 3 Wink. A na serio to po prostu, drogą negocjacji powinniśmy dojść do porozumienia co do kart i ich ewentualnej ilości. Czyli żeby było jasno: wszystko zależy od oferowanej/ych kart/y.
Jeszcze wchodzą w grę, ale drugoplanowo:
terroryzm
iluminacja
najemnik

UWAGA UWAGA!

Skarbiec już nieaktualny. Został ino bazarek...

Czekam na propozycje wymiany bazaru (najbardziej zależy mi na melancholii, jakby co Wink ). Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomaszko napisał:

iluminacja


Drogi kolego... a cóż to jest za karta? Very Happy mogę się tylko domyślać, że chodziło ci o infiltracje ale może wcale nie... :/

Ludzie proszę was nauczcie się poprawnie nazywać karty bo to nie pierwszy raz... tobie jeszcze mogę wybaczyć bo jesteś nowy chociaż to dziwne, że sam nie wiesz jakie karty masz na wymianę.

Ale mówię do wszystich ponieważ zdarzają się różne przekształcenia... jak chociażby koronne - "ŻANDARMSKI BESTIAL" - skąd się to wzięło?? przecież na karcie (zarówno polskiej jak i oryginalnej) jak byk widnieje napis BESTAL bez "I". A mimo to często spotykam określenie bestial... Smile
A niby to wasza ulubiona gra...

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszko
Rekrut


Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 15

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie miałem poprawić tę wpadkę, ale została wypatrzona Embarassed . Po pierwsze primo: chodziło o oświecenie (jakby nie patrzeć wyraz bliskoznaczny Smile ). Po drugie primo, ultimo: te 3 karty to nie moja kolekcja, ale opcjonalne, które mogłyby być obiektem wymiany oprócz wcześniej przeze mnie wymienionych.
No i po sprostowaniu. Miejmy się na baczności, bo czujne oko patrzy... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 3:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczyć to można mi "potężne wichry" z batalii Smile ale nie wpadki jeśli ktoś coś sprzedaje/kupuje. Wiesz co masz na opych wiesz czego szukasz więc wpisz konkretnie jak się zowie Smile w końcu w grę wchodą Twoje pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomaszko
Rekrut


Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 15

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, ale na swoją obronę mogę dodać, że te 3 karty i tak są ewentualnością, więc ktoś kto nie ma "iluminacji"( Smile i na dodatek myśli sobie co to za karta) nie ma się co martwić, bo w pierwszej kolejności stoją 4 karty podane przeze mnie na samym początku. Przynajmniej ja nie widzę tu problemu. A że tak ją nazwałem, to wybaczcie, ale jakoś się przyzwyczaiłem do tej nazwy, jako że po raz pierwszy ją zobaczyłem w wersji ang. i sobie przetłumaczyłem. Będę musiał się odzwyczaić, choć dla mnie lepiej to brzmi...
Przepraszam za zamęt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wicu napisał:
Wybaczyć to można mi "potężne wichry"


No ja nie wiem czy potężne wichry a raczej straszliwe wiatry mozna tak poprostu wybaczyc ;p .... moze wybaczyc tak ale napewno nie zapomniec ;p

a np karta: Mastesuind Coup D'Etat ... tak wielokrotnie przekrecana nazwa ;D az robi sie to smieszne... chociaz ona wyjatkowo trudna ma nazwe to fakt. Ale zawsze mozna przeciez sprawdzic jak sie to pisze zanim sie napisze co nie ? Smile

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszko
Rekrut


Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 15

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Moderatorze, proszę o zamknięcie tematu. Fin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Bazar - Bazaar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum