Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wicu (Gabriel) vs ironhead (Abdul)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 10:07 pm    Temat postu: Wicu (Gabriel) vs ironhead (Abdul) Odpowiedz z cytatem

Wczoraj miałem przyjemność zagrać z ironheadem, on wystawił standardowo swoją jazdę Hordy, ja jazdę Triady. Ironhead przez cały czas kontrolował rozgrywkę i nie dał mi poszaleć, poddałem się przy 42 : 0 bo nie miałem już czym odeprzeć jego najazdów. Gra była jednak fajna i wielki szacun dla mojego przeciwnika Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótki opis i krótki komentarz: Jazda Triady dobra, ale jazda Hordy najlepsza. To wynika już ze statystyk, nie z jakiegoś farta Wink

Niemniej gratuluję i szacun Smile

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum