Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wicu (Husein) vs Jeremiasz (Montagne) - Ranking

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 10:06 pm    Temat postu: Wicu (Husein) vs Jeremiasz (Montagne) - Ranking Odpowiedz z cytatem

Wczoraj pykneliśmy z Jeremiaszem partię, opis wrzucę jutro bo dziś niestety stytrany jestem jak koń po westernie. Mecz był zacięty i długi. Zwyciężyłem 58:0, ale zwycięstwo nie przyszło łatwo bo Jeremiasz jak zwykle okazał się bardzo wymagającym przeciwnikiem i wielki szacunek dla niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hheheheh, koń po westernie- Ty mnie zawsze rozśmieszysz Laughing
Odnośnie Batalii to słyszałem o niej- gratuluję obu graczom, chociaż muszę przyznać znowu, że talia Jeremiasza nie jest jeszcze silna i musi ją przebudować, najlepiej tak jak podpowiada Wicu. 1 Notre nie jest wydajne, też wojacy coś nie nadążają. Nie mniej nie odstępowałbym całkiem od założeń, bo podoba mi się konsekwencja Jeremiasza w doskonaleniu Templarsów. Siła i honor - dobrze wybrałeś Krzychu Wink

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dungal napisał:
muszę przyznać znowu, że talia Jeremiasza nie jest jeszcze silna i musi ją przebudować, najlepiej tak jak podpowiada Wicu. 1 Notre nie jest wydajne, też wojacy coś nie nadążają.


Moim zdaniem notre jest bardzo wydajne... przebudowac talie - owszem ale nie wiem sam czy tak jak podpowiada Wicu. Nic co by podpowiadal nie jest mi obce i wyprubowalem wszystko to juz kiedys... ale do klasyka nie bardzo chce wracac bo podoba mi sie to ze cala talia opiera sie na wylozeniu 1go miejsca i nie wymaga zadnych surowcow a przy tym jest dosc silna... Kto inny moze sobie pozwolic na tak mala osade?? Legion na ozywienczych owszem, moze byc nawet bez miejsc ale za malo WB ... daje rade tylko z obozem szkoleniowym co dziala na podobnej zasadzie prawda Very Happy ale pozostali nie sa wstanie tego zrobic... tirada moze cos tam probowac tak jak to cwiczyl kiedys Dungal ale na dluzsza mete nie jest to swobodne jak notre w przypadku templarsow.
Musze jeszcze pokombinowac nieco z intrygami... mysle ze to w nich tkwi sila tej talii. Jak zaczne wrzucac dodaktowe miejsca do niej to nie skonczy sie na kilku. Poza tym nie uwazam ze talia ktora prowadzi wyrownany boj i przegrywa dopiero po 4 godzinach gry nie jest silna Smile A przy naprawde dobrym ulozeniu kart zmiata przeciwnika doslownie w kilka rund. O czym przekanl sie nawet Wicu Very Happy i kilku innych graczy Wink
Kombinuje nad przebudowa strategii wlasciwie codziennie i codzinnie mam nowe pomysl... ciezko jednak zamknac to wszystko w 68 kartach :/ ale wyskakiwac z talia 80 kart to nie w moim stylu...

ps - Wicu czekam na opis ;D

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opis będzie jak znajdę trochę czasu Smile loga mam zapisanego więc nie ma to tamto napewno się pojawi Smile ale ostatnio sporo na głowie więc może jutro znajdę chwilę na napisanie dłuższego posta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie, jak mówisz- więcej Intryg. Pracuj, pracuj, może jeszcze bardziej ja usprawnisz. Ale do tego trzeba grać. A czas najwyższy byś zmierzył się ze mną :> Czekam- mam teraz trochę czasu na chacie. Odezwij się to wbijemy na ccg.

Pozdro

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum