Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Legion(Dungal) vs Triada(Wicu) 26.09.06

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 2:38 pm    Temat postu: Legion(Dungal) vs Triada(Wicu) 26.09.06 Odpowiedz z cytatem

WŁaśnie dostałem w ciry od Wica Smile 2 razy wtopiłem, raz wygrałem czyli 2:1 dla Wica jak w dobrym meczu!
Grałem Marcusem a Wic Gabrielem. Piechota kontra piechota, tylko, że Wicu pozedł na ilosć i rytuały a ja na maximum fire power moimi kafarami (Gomory, Razydzi, Nassale ze zmienionym wygladm i innymi Darami).
Pierwszą pojechałem go aż miło (jeszcze przed 50 zakońzyliśmy bo było przesądzone).
Przechodzę szybko do drugiej bo była najciekawsza:P Otóz Wicu pojechał mi wszystko moim własnym gomorem (z 2ma Szałami). A miao byc tak pięknie.. Wink

Trzecia była długa i zacięta i naprawdę sprawdziła się testowa talia Wica.

pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze zrozumiałem, z dwoma przeraźliwymi??
A twórcy na to:
"A warrior may be Bestowed with any number of Dark Symmetry abilities, but it may not receive more than one copy of the same Dark Symmetry card."
"Wojownik może być obdarzony dowolną liczbą kart Mrocznej Harmonii, ale nie może posiadać dwóch takich samych atutów."

Dun-gal, Dun-gal, Dun-gal!!
Dowal mu w rewanżu. Niech śmoc Legionu zatriumfuje!

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Stawik za zwrócenie uwagi- przeoczyliśmy tą zasadę.
Z Wicem zrewanżuję w Piątek Wink Mniej dostałem w pape od niego dziś niż od Jeremiasza Confused Tak wogóle to mniej wygrywam niż przegrywam, za to bardziej delektuję się zwycięstwem, przez co gra nigdy mi się nie nudzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dungal z tymi szałami to powinieneś wiedzieć Smile ja nie gram Legionem (czasem tylko jakiegoś Gomora zgarnę Wink ) więc się nie znam Smile ale nawet bez 2 szałów to i tak nie miał byś wtedy szans się wybronić Razz
A co do piątku to muszę trochę przebudować talię Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 1:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybroniłbym się bo maiłem 1 Wyrzeczenie potem i byś mi nie zjechał z 9 WB Smile A napewno nie 2 miejsc naraz.. Ja też muszę przebudować talię na Piątek, bo taki łomot przed chwilą dostałem od templarsów Jereniasza, ze aż nie będe o tym robił tematu Wink Ale czlowiek uczy się na błędach i wiem, że zbyt ide w ofensywę i nie myślę o własnym dupsku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dungal musisz przyznac ze wtorek to nie byl twoj szczesliwy dzien Smile
Na 8 rozegranych meczy tylko 1 wygrana...
...ale powiem ci szczerze ze nie podchodzilem do gry z toba pewny ze wygram. Nie po naszych wczesniejszych starciach kiedy potrafiles zloic mi tylek nie mniej niz ja tobie Smile

Jednak wczorajszy dzien nalezal do mnie! Very Happy

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl


Ostatnio zmieniony przez Jeremiasz dnia Sro Wrz 27, 2006 9:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Definytywnie nie był to mój dzień Laughing Muszę zastanowić się nad talią i grać bardziej defenz Smile

Wicu szykuj się na Piątek Wink Jestem twardszy o parę przykrych doświadczeń z gry (a najbardziej z jednego upierdliwego combosu..).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 2:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dungal damy radę Smile pamiętaj że ja też mam zawsze w zanadżu jakiegoś kombosa Smile zresztą napewno pamiętasz jak moi Wierni w jednej turze pojechali Ci miejsc za 40 WB Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Privian
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 230

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CO Exclamation 40WB w jednej turze. Moje życiowe max to 32. Musze trochę popracować nad kondycją Exclamation
_________________
Skowyt si? Zbli?a!!!
-----------------------
Plan Your Escap!!!

www.grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
diaphragma
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 129

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmhm rozumiem, że mówicie o solówkach, a szczerze powiedziawszy to przecież co za problem wygrać w jednej turze, wiadomo nie zawsze ale u nas napewno nie raz się tak zdarzyło. Co to jest takie 50Pz dla np. Hordziarzy którzy wywalą parę świnek i wystarczy Wojna Błyskawiczna.

Btw jak grywaliśmy większą ilością graczy to był "efekt fali" tzn. nazbierało się u każdego woja na Pograniczu a później jeden zaczynał i szło dalej, aż w końcu ktoś wygrał bo reszta już nie miała intryg Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum