Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wicu (Gabriel) vs Berwig (Abdul)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 10:53 am    Temat postu: Wicu (Gabriel) vs Berwig (Abdul) Odpowiedz z cytatem

Zagraliśmy dziś z Berwigiem partyjkę. Po ostatnich doświadczeniach gry z Legionem Stawika zwiększyłem ilość przeszkadzajek w talii. Niestety miało to straszny wpływ na przebieg gry.
Gra była nudna, powolna i bez emocji. Ja miałem mało wojska, ale co ture czymś przeszkadzałem, jak nie weszło to się Poszukało albo Odzyskało więc skutecznie blokowałem Berwiga. Skupenie, Czas Pokoju, Ulewa, Pacyfista.
Kilka tur trwała walka o Woła, który blokował mi naloty z powietrza, wreszcie padł i udały się 2 najazdy.
2 tury z rzędu poleciały plagi. Berwig zagrał jedną podczas mojego najazdu, ściągając mi 4 woja i sobie chyba z 7. w następnej turze wyłożył 6 i poleciała plaga z mojej strony.
Później blokował mnie pacyfistą nie dając skończyć partii, ja odwdzięczyłem mu się tym samym i pozostając bez kart na ręku przynał mi zwycięstwo.
Jeszcze raz podkreślam że partia była nudna, Berwig siedział na defensie cały czas, ja próbowałem atakować i najeżdżać kiedy się dało. Pojedynek jednostronny, sory Berwig następnym razem ograniczę te karty o połowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Berwig
Szeregowy


Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 62

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ograniczaj Smile, zobaczymy czy wogóle jest możliwośc wygrania z taka talią (oczywiście nie wtedy jak Ci karty nie pójdą, bo tak to z każdą można wygrać).
Partia nudna, zwycięstwo Wica bezapelacyjne, do zera (skończyliśmy chyba przy stanie 19:0 dla Wica, ale w następnej turze prawdopodobnie miałby już 50, ja miałem zresztą juz dość i tak bym poddał).

Ani jeden najazd, jeden atak. To mówi wszystko. Bydła miałem na stanie w każdej turze conajmniej trzy sztuki. Czym walczyć było.

Co do przeszkadzajek, jednak trzeba będzie chyba jakiś limit wprowadzić. Przecież na Abdulu tez mogę taka talię zrobić ( mam taką od hoho czasu :p) jestem bez stajni, mam dodatkowe 5 preszkadzajek na ręce, ale nie w tym rzecz. Tak sie nie da grać. Conajmniej 10 przeszkadzajek. Przemyśle głównie po to, żeby przemyśleć przemyśla na przeszkadzajkę (bo po co innego??) i powodzenia dla przeciwnika.

Jeśli w lidze ccg będą takie talie, to ja podziękuje. Jakby nie było gramy dla przyjemności, a w tym przypadku trudno o niej mówić.

Gratulacje dla Wica i do rew'a Wink. Zagram odchudzoną talią, zobaczymy czy pomoże.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum