Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wicu (Abdul) vs Jeremiasz (Montagne)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 8:14 pm    Temat postu: Wicu (Abdul) vs Jeremiasz (Montagne) Odpowiedz z cytatem

Zagraliśmy dziś z Jeremiaszem ostrą partyjkę Smile było jak w dobrym filmie więc usiądźcie wygodnie skocznie po popcorn i zasiadajcie do lektury Wink
Dobra żartowałem Wink
Niestety dupiasto skopiowalem loga i sie nie zapisal, ale jest foto z ostatniej tury.
Rozpoczął Jeremiasz od wyłożenia woja w ilości bodajrze 3. Ja w mojej turze obdarowałem go suszą, wyłożyłem Rzeźnie i Mastodonta.
Jeremiasz dołożył Notre i jeszcze jakieś wojo, zapłacił za susze i dokonał rzezi w mojej krainie zgarniając 9WB.
U mnie z kartami nie było zbyt różowo, weszło trochę wojska i jedne ziemie ale to było za mało żeby powstrzymać Jeremiasza.
Zmianką rozkazów rozmontował mi obronę, obawiając się najwyraźniej jakiejś szarży or somfin, ja zrobiłem transfer spowrotem, ale padł przemyśl więc kraina stała otworem. Łupem Jeremiasza padły ziemie orne. Wynik 18 : 0
Mi podeszły miejsca 3 kopalnie i ziemie, do tego skupenie, przewaga i coś tam jeszcze. Nie wykładałem wszystkich miejsc zachowując sobie karte żeby zagrać skupienie. Wojo na obrone wróciło żeby strzec mojej krainy przed złowrogimi siłami Jeremiasza.
W jego krainie wojsko zbierał się w siłę, pamiętam tylko że było ich dużo Smile w tym 2 legionistów z Nic do stracenia. Zmiankami rozmontował mi obrone ale najazd mu się nie powiódł bo zagrałem Przewagę, a na kolejny najazd padło Skupienie.
Jeremi w mojej turze dostał Suszę i Kłopoty z Surowcami, ja ustawiłem obronę z 2 Mastodontów i Jihada. 1 na ofens ale padł pacyfista, no to przemyśl no i jeszcze jeden pacyfista. Mówi się trudno Smile
Jeremiasz odrzucił notre i wojo. Kraina stoi otworem tylko najeżdżać. Niestety dla mnie poleciał kolejny pacyfista więc znów sobie nie ponajeżdżałem Smile
Jeremiasz wystaiwał wojo na obronę ja więcej na atak. Poleciała kolejna Susza więc Jeremiasz nie miał zbyt wesołej miny. Zagrywał Wszystkim po równo, ale nawet to mnie nie powstrzymało. Najechałem mu Notre i przywódcę i wyszedłem na prowadzenie 29 : 18.
Z powodu mojej suszy nie wesoło było u niego z wojskiem, a notre nie weszło więc po raz kolejny najechałem Montagna i zgarnąłem kolejne 10 punktów.
Jeremiasz poszukał Notre i wystawił trochę woja. Dostał Pacyfistę więc sobie nie ponajeżdżał. Odwdzięczył mi się tym samym podczas mojej tury, więc za karę skasowałem mu 3 typa.
Karty średnio mu podeszły, ale wystarczająco żeby przenieść mi obronę, załatwić Jihada i pojechać ziemie orne.
To był już niestety jego koniec, bo coprawda nie miałem zbyt dużo żarcia, ale woja wystarczająco i odpowiednio żeby zniszczyć jego krainę, więc przyznał mi zwycięstwo.
Gra była bardzo fajna Smile początek był dla Jeremiasza, ale udało się wybronić i ruszyć do ofensywy. Wielki szacunek dla mojego przeciwnika.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, że walka dobra ale nie jak w najlepszym filmie, chyba że dla Wica Wink (sorki za obrazę). Moim zdaniem walką była pośrodku - żadnej wyrównanej zaciętej potyczki do samego końca, gdzie leje się dosłownie pot przed monitorem a oczy nabiegają krwią Wink Ale też nie było zabawy tylko dla jednego od samego początku, więc poważanie dla obu graczy Wink
_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym nie spieprzył z logiem to opis był by ciekawszy i dużo barwniejszy bo połowy zagrań już nie pamiętam Smile ale i tak było miło Smile Może Jeremiasz sobie coś przypomni i uzupełni opis Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Nie Lut 18, 2007 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i owszem Very Happy przypomnialem sobie ze chyba jakas plaga z mojej strony poleciala czyz nie? Very Happy tak mi sie cos zdaje... a szczerze mowiac to ja mam pamiec dobra ale krotka wiec juz dzis nie bardzo pamietam calego przebiegu gry Smile ale gralo sie fajnie. Smile Jednak horda zawsze byl gora nad templarami moimi :/ to jeszcze wieksza zaraza niz templarsi Very Happy
_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Nie Lut 18, 2007 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo Horda nie jest specjalnie wymagająca Wink A jak się ją odpowiednio dopakuje, to jest Pogrom. Ale zauważyłem, że z Legionem już tak łatwo jej nie idzie i wygrywa na zmianę, przy tym Legion dostaje nie raz od Templarsów Smile Dziwne zależności ale to mi się podoba..
Co do Hordy to pamiętam jak na studiach wygrywałem z Twoimi Templarsami, więc coś w tym jest Wink

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Nie Lut 18, 2007 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie wtedy tosmy wygrywali na zmiane Very Happy i ja tez czasem gralem horda jak sie wkurzylem i robilem pogrom Very Happy nie ma to tamto najgrozniejsza jest horda bo najlatwiejsza do uzbierania i duze wb ma a przy tym jest jej duzo. Wystarczylo by ja ograniczyc stajniami i juz bylo by gorzej a tak... coz. chyba najlepsza przynaleznosc w kwestii latwosci budowania silnej talii... strategia prosta ale skuteczna Very Happy
_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum