Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stawik (Legion) vs. Krzychu (Rasputini)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 7:38 am    Temat postu: Stawik (Legion) vs. Krzychu (Rasputini) Odpowiedz z cytatem

Zagrałem Brzytwą na Marcusie, a Krzychu Kommendantem.
W pierwszym braniu miałem 3 Gommorów, a że wojowników 14 w talii nie mogłem zrobić Daru Sad Zapowiadało to dalszy obraz gry Evil or Very Mad
Krzychu zaczął od 2 czołgów, 3 samolotów i 4 miejsc. Miałem Pacyfistę. W drugiej turze dociągnąłem szajs i już byłem przekonany o porażce. Gommor kontra czołg to nie jest dobry układ, więc sobie nie najechałem tylko Śmiercią z obłoków strąciłem 2 Corariusy. Zgodnie z przewidywaniami Krzychu dorwał się do mojej Krainy. Na szczęście wojo mu nie doszło, więc 'tylko' 3 najazdy na 28 PZ.
Następnie defensywa: Krzychu broniąc czołga rzuca Straszliwą, potem ja Plagę (poszło mi 4 wojów Sad ), Krzychu Pacyfistę (udała mi się podpucha, wyszedłem jednym Gommorem bez niczego), kolejny czołg i moja Straszliwa, potem Skupienie, Krzychu Plagę - ja straciłem kolejnych 3, a on se wziął Tanka do ręki, to ja znowu Straszliwą (coś mu nie dochodziły samoloty Very Happy ), Krzychu Pacyfistę, Brak paliwa, Krzychu Skupienie, ja Zdrajcę!+Potencjał+Sztuczkę, a przeciwnik ocalił sobie wojowników Skupieniem, stanąłem na bramce i Brak paliwa...

W 12 turze w końcu najechałem. I wcale nie jestem debilnym idiotą, który w mądre gry nie powinen grać, ograniczonym matołem, półgłówkiem bez krzty wyobraźni. No, skądże... Ja po prostu yyy..., chciałem y.... , myślałem że ... yyy... o, myślałem, że dam Krzychowi wygrać, bo... yyy... tak słabo w rankingu stoi. Tak! Właśnie dlatego! Najechałem Tunel i Skład, zamiasta Tunelu i Centrum dowodzenia (oba miejsca były obstawione). A w łapce trzymałem Utratę.. Nie jestem idiotą! To było celowe... T_T Naprawdę!
No i Krzysiek olbrzymią flotą powietrzną poleciał mi 3 Ziemie orne i kuniec.
Yyyy...właśnie tak miało być. T_T

13 tur, wynik 20:50. :<

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum