Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bezsenność na ccg czyli Wicu vs Dungal

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 2:31 pm    Temat postu: Bezsenność na ccg czyli Wicu vs Dungal Odpowiedz z cytatem

Oj to były rzeźnickie partie -z Niedzieli na Poniedziałek.. Wicu był po 10 browarach a ja po nieprzespanych 2 nocach Very Happy
Rozegraliśmy 3 partie w ciągu 5 godzin Exclamation

1 partia:
Zapowiedziałem, że zagram Legionem, Wicu postanowił po raz pierwszy zagrać Templariuszami.
On Montażem ja Marcusem. Wystawił piechotę bez Notre, na dużo kasy, ja bydłem , czym go kompletnie zaskoczyłem. Na nic nie zdały mu się Wycieki Paliwa, i Braki Surowców, przygotowane na Razydów i Pretorów. Ale jak sam mi napisał, najebany był i nie każda karta była przemyślana Wink

Więc sypał tymi przeszkadzajkami od początku a ja tylko się uśmiechałem wystawiając Ezoghouli, Picze, i Zhurgonów. Tylko wolno podchodziły mi Stajnie, miałem problem z wyżywieniem, ale jak już jakieś krwiożercze ścierwo wystawiłem to trzymało się długo. Jego piechoty było sporo, miał dużo kasy i często zagrywał Potencjał. Zjechał mi Stajnie i Ziemię Orną, ja mu parę miejsc. Gra była bardzo wyrównana, ale często się myliliśmy. Raz przez jedną ważną pomyłkę, czyli nieświadome działanie (oj świadomości było mało w naszych głowach) pokłóciliśmy się o Pacyfistę. Ostatecznie było tak, że Wicu miał 3 kolesi na Obronie, ja 3 bydlaków, każdy mogąc w pojedynkę zjechać miejsce. Na ręce miałem Szarżę, Kamuflaż, i 1 Przemyśla. On zagrał Pacyfistę na Atak, ja na to "ok", zagrałem Kamuflarz on Pacyfistę na Najazd, ja Przemyśla, i takim oto sposobem zwyciężyłem.

[56:35]

Wicu trochę wytrzeźwiał i naładowany jak bomba atomowa, chce rewanż, już grubo po północy, zapałki w oczach, ledwo co widzimy cokolwiek na ekranie ale jedziemy dalej Very Happy

W drugiej Partii było ostro Smile
Pojechałem Wica od razu moją potworną jazdą i byłoby już zwycięstwo prawie do 0, ale poszła Plaga i wszyscy gryzą zgodnie ziemię Razz Wicu wysypywać się zaczął piechurami szturmując moja osadę zagrywając przy tym zmianki i jakoś mnie wykończyłSmile

[54:39]

Ja do Wica: "Dobra, rewanż już był, teraz dogrywka Wink "
-"Ale teraz?"- Wicu czuł się niestety coraz bardziej trzeźwy.
-"TERAZ Twisted Evil "
No to zastrzyk z adrenaliny w serce i tłuczemy dalej.

Więc w trzeciej szybko Wicu wystawił dużo woja i jechał osadę konkretnie, uniemożliwiając mi rozwój. Odgryzłem mu się tylko jednym najazdem na kopalnie. Zawsze coś Wink

[53:10]

Przespałbym następny dzień, ale grało się nieźle Razz
Dzięki Wicu, za walkę, wytrwałość i ostateczną przewagę.
Tak to jest, że najbardziej się pamięta swoje zwycięstwa, więc jezeli coś pamiętasz to dopisz Wink

Pozdro

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiele pamiętam bo stężenie ilości alko we krwi było znaczne Smile
Jeśli chodzi o drugą partię to wkurzyłem się przez tego pacyfistę i nie było zmiłuj na jakiekolwiek błędy, czy to z mojej czy ze strony Dungala Smile po pladze podeszło wojo i potencjały jeszcze więc szybko rozprawiłem się z Dungalem.

A trzecia partia zaczęła się od wybudowania ziemi, kopalni i wystawienia 2 żandarmów i jeszcze jakiegoś woja. Po chwili żandarmów było już 3, do tego żołnierze hordy i jakiś legionista stojący grzecznie na bramce Smile
Resztę już znacie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
banhus
Sierżant


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 148

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no no fajne pojedynki , gra po sporzzyciu % to to co tygrysy lubią najbardziej

zastanawiam mnie , Wicu grałeś testerami czy dopracowanymi sprawdzonymi taliami ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ironhead
Szeregowy


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje panom wytrwałości. Na prawdę można tylko podziwiać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szybkości zrobiłem talię więc można by ją nazwać testową Smile ale sprawdziła się całkiem dobrze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
diaphragma
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 129

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też testuje inne przynależności więc chętnie się z kimś zmierzę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum