Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

konfrontacja banhus vs imerej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
banhus
Sierżant


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 148

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 7:25 pm    Temat postu: konfrontacja banhus vs imerej Odpowiedz z cytatem

banhus [Abdul IV of the Sun] vs imerej [Montagne] [67:18]

W pierwszym pojedynku początek mieliśmy bardzo neutrealny , bez żadnych rewelacji .W trzeciej swojej turze rzuciłem plage , zabijajac w sumie kilku wojowników i wystawiłem dwa ox'sy które poradziły sobie z Notre dame .Nie stety ilekroć niszczyłem Notre dame , imerej ciągle je odbudowywał . Skutecznie pozbawiał mnie ziem ornych i ledwo sobie radzilem z żarciem do momentu aż zaczołem zjadać swoje ox'sy.

banhus [Kommandant Leitheusser] vs imerej [Montagne] [79:0]

Mimo że popełniałem wiele błędów udało mi się wyrać. W pierwszej turze odrzuciłęm wyrzeczenie po czym imerej zagrał prosperity , naszczęście konsekwencje zadziałały. Po wystawieniu fabryki komandos jager wraz z transporterem kradną złoto. Kolejne tury to rozbudowa obrony templariuszy, legioniści osłaniają plamiste kruki i najazd z powietrza robi się niemożliwy. Dochodzi 13 tura która tym razem okazała się moją szczęsliwą turą: po zagraniu poszukiwania przywołuje czwarty blitztank i niszcze obrone wraz z krukami . Dwoma falistymi , komandosem i transporterem oraz czterema tankami zdbywam 49 punktów. Zle rozmieściłem siły bo mogłem wygrać w tej turze.

Wielkie uznanie dla przeciwnika

nie macie mi chyba za złe że troche popsuje statystyki templariuszy Cool [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Banhus !! Miło mi słyszeć, że ktoś rozwala Klasyk Wink
Jeremiasz- czyżbyś tracił formę w swoim lustrzanym odbiciu Laughing ?

Trzeba pomłócić w realu, miejmy nadzieję, że wkrótce Wink

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
banhus
Sierżant


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 148

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki Dungal , bardzo trudno gra się z templariuszami a co dopiero gdy dowodzi nimi Jeremiasz , ale dobrze wiedzieć że i takie talie można pokonać , poczekamy zobaczymy może od teraz klasyk będzie nie mieć tyle szczęścia i uda nam się wyprowadzić jakąś inną przynależność naprowadzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba będzie poczekać i obserwować nasz ranking Smile Klasyk już się zestarzał, trzeba przyznać Wink Elijah też nie jest doskonały- przed chwilą pojechał mnie do 0 Ironhead Very Happy
Niedługo opis w Bataliach..

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadmienie ze imerej to ja Smile

to prawda klasyk sie zestarzal wiec postanowilem zmienic taktyke czego doswiadczyl wlasnie Banhus. postawilem na liczebnosc legionitow jednak plan sie nie sprawdzil zbyt skutecznie. Ale postaram sie jeszcze dopracowac ta talie bo nudzi mnie typowy juz klasyk.

A cod o elijaha to mam ochote go rozwalic Smile ostatnio gralem z anubiesem (opis juz byl) i ogolnie zaadzilismy remi ale jak sie pozniej okazalo ja powinien byl wygrac bo wynik byl 0:0 a wedlug zasad turniejowych to osoba majaca wiecej miejsc wygrywa a on przeciez nie mial zadnego nawet w talii Smile
wiec Dungal strzez sie bo i ciebie postaram sie pokonac sposobem...
a co do statystyk templariuszy to faktycznie kiepsko.
Ale wlasciwie kto tu jeszcze gra templriuszami? sporadycznie czasem ktos inny po nich siegnie niz ja. To tak jak z rasputinami tez wlasciwie 1 osoba nimi gra Smile

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Namiętnie gra Templarsami jeszcze KNOX. Tylko, że za często to na ccg go nie ma.
_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ironhead
Szeregowy


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratki i szacunek banhus. Ladnie wymiatasz widzę, nawet rasputincami. Ja nic do rasputincow nie mam, ale podobno ciezko sie nimi gra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
diaphragma
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 129

PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ironhead napisał:
Ja nic do rasputincow nie mam, ale podobno ciezko sie nimi gra.

No trochę ciężko szczególnie przeciwko dynamicznej talii Hordy Mr. Green
Ogólnie jak każdy widzi, Synowie do solówek nie są stworzeni ale i tak nimi gram Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
banhus
Sierżant


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 148

PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki ironhead. Problem rasputinów polega głównie na tym że brak im jednostek naziemnych ( oprócz czołgu ) , brakuje im np takiej zmotoryzowanej jednostki która oczywiście nie liczyła by się jako ekwipunek Cool

Może i nie są stworzeni do solówek ale diaphragma z tego co pamiętam to solidnie zniszczyłeś mój legion. Nawet jak miałem wystawioną kopalnie przed atakami z powietrza to i tak niszczyłeś mojego bossa infiltracją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diaphragma
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 129

PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki banhus.
Właśnie dobre, wyrównane gry (oczywiście Synami) trzymają mnie przy nich Smile
Dawniej jak grywaliśmy w realu to "przesiadłem" się na Triadę, ale po jakimś czasie wróciłem do korzeni Smile
Przynajmniej mam satysfakcję, że niewielu poza mną próbuje pogrywać Synami.
Dobra koniec tego offtopicu bo to dział batalie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
banhus
Sierżant


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 148

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

banhus [Kommandant Leitheusser] vs imerej [Montagne] [58:0]

Kolejny dowód na to że rasputini potrafią..

Na początek Jeremiasz zagrywa poszukiwanie poczym pozbawiam go złota ograbieniem na sekunde przed tym jak chce wystawić kopalnie. Jak się potem okazało jest to jedyna tura bez Notre dame. Wzbogacam się dwoma ukrytymi bogactwami ( bardzo istotne fundusze dzięki którym moge działać dalej i tak balansując na granicy bankructwa ) Do 14 tury nic się nie dzieje oprócz tego , że stoje z blitztankiem i transporterem na obronie ,a Jeremiasz gromadzi całe regimenty legionistów. Przełom nadchodzi gdy zagrywam utrate potencjału ( udaje mi się anhilować brak paliwa ) zagrywam zmiane na kruka i ...zonk.. zapominając o zasadzie specjalnej legionistów staram się zaatakować plamiste kruki. Wszyscy ( my + Krzychu (obserwator )) wpadamy w niezłą polewe z mojej głupoty, poczym wracamy do gry. Między czasie imerej częstuje mnie utratą potencjału a następnie zapomina sformować grupę żeby zaatakować blitztanka. Analogicznie , obaj przez brak koncentracji nie potrafimy wykorzystać przewagi jaką dała nam utrata. Tura 24: gram plagą posyłając w zaświaty całą armie templariuszy i sporą część mojej eskadry, następnie niszcze Notre dame i anhiluje odrzuty pozostawiając 26 kart w tali Jeremiasza. Kilka tur póżniej staram się najechać kopalnie falistym ogonem ( bombardowanie + przewaga taktyczna ) , jednak straszliwa ulewa niweczy moje plany. Strasznie leje już do końca pojedynku, brak paliwa w pogotowiu. Nagle dochodzi mi poszukiwanie. Mam niezłą rozkmine: myśle sobie : nie wezme utraty potencjału bo nie zdąże jej zagrać przed brakiem paliwa więc decyduje się na "przemyś" - decyzja okazuje się trafiona w 10. dzieje się tak jak przewidziałem. Pod sam koniec kolejna śmieszna sytuacja, dostaje ograbienie , ale to nic : mówie do Jeremiasza że teraz mając takie szczęście dojdzie mi sztuczka i jak na zamówienie pojawia mi się na ręku i z totalnego biedaka staje się farmerem z 70 sztukami złota. Jeremiaszowi natomiast karty nie ułożyły się tak super , na spodzie tali miał dwa poszukiwania, pozostało mu 5 kart ( a wśród nich zdrajca jak się domyślam ) W ostatnim bilansie zagrywam kłopoty z księgami i poraz pierwszy w historii Montagne kończy pojedyne bez złota.

Świetnie mi się grało ( przyznam troche szczęścia miałęm ) było bardzo trudno, a świadomość że talia Jeremiasza była uzbrojona w braki paliwa zniechęcała mnie do podejmowania jakich kolwiek działań ofensywnych.

Szacunek imerej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ironhead
Szeregowy


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No żesz. Z opisu wynika, że potyczka była naprawdę full wypas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O w mordem Exclamation Również Gratuluję, solidnego, ciężko zapracowanego zwycięstwa Razz

Jeremiasz Exclamation Wstawaj sierżancie i graj dalej Twisted Evil
Bo inaczej prześcignę Cię w rankingu Wink

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tego ci zycze Dungl Wink
A Banhus oszukiwal ;D nie nie zartuje...
ale takiego farciaza jak on jeszcze nie widzialem... jak potrzebowal sztuczke to dostal. jak potrzebowal wojne blyskawiczna to dostal choc mial chyba 1 w tali. jak chcial jaggerow to mial! Very Happy chociaz mial ich chyba tylko 3 i tylko ze 2 fabryki... ale caly czas podchodzily mu karty jak na zamowienie... szok! Smile

ale gralo sie wypas... moja talia legionitow jest juz calkime niezla... gdbym gral przeciw innej przynaleznosci (czyt nie latajacej) to pewnie mialbym wieksze szanse Smile

swoja drogo szczescie banhusa jest podejzane Very Happy przy okolo 100 kartach w tali zawsze ma to czego potrzebuje... niebywale Smile

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diaphragma
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 129

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem gierkę przez dłuższą chwilę.
Ciekawy pojedynek.
Talia Banhusa nabrała odpowiedniego rozpędu po wystawieniu Składu i kilku dobrobytów Mr. Green
Motyw z anihilacją kart odrzuconych wodza przy końcówce talii Jeremiasza było ciekawym zagraniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum