Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wicu (Husein) vs KNOX (Montagne)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 11:39 pm    Temat postu: Wicu (Husein) vs KNOX (Montagne) Odpowiedz z cytatem

Chwilę po partyjce z Banhusem zaproponował mi grę KNOX. Dokończyłem kolację i ruszyliśmy do boju.
KNOX szybko rozbudował krainę bo już w pierwszej turze dostał ziemie, ore i kopalnie. Do tego legionista więc na początek nie najgorzej.
Ja wystawiłem żeglarza + jakieś padło na obronę oraz kopalnie. Do tego poczęstowałem KNOXA brakiem żywności i wyciekiem paliwa, żeby się z kasy wytrzepał.
KNOX poszukał w tali co trzeba, usunął legionistę i grał dalej. W szybkim czasie dostał Notre i zaczął gromadzić wojo na defensywie.
Ja w tym czasie dostałem Proroka i zagrałem przepowiednie, oraz 2 razy konsekwencje więc nie było źle.
KNOX rozbudowywał się straszliwie, wszedł mu skarbiec, szpital, do tego Centrum Szkolenia Marynarki więc było już grubo. Kasy miał tyle że do końca nie jednej gry by mu starczyło Smile klasyk aż miło
Ja grzecznie siedziałem na obronce podobnie jak KNOX, ale w pewnym momencie jak dostałem wojo czyli jednego kolesia z 2WB i drugiego z 1WB wysłałem ich do boju Smile
Chłopaki dziarsko i samodzielnie ruszyli na grupy defensywne sformonwane przez KNOXA: czyli 3 legionistów + 1 żandarm, w drugiej było 3 bestali. Niestety wydałem tylko złoto niepotrzebnie bo KNOX 2 razy mnie zawrócił zmianą rozkazów. Wytrzepałem się trochę ze złota ale nie było jeszcze tragicznie.
KNOX dalej gromadził wojo a ja spokojnie poczekałem do mojej tury.
Zanim zbilansowałem KNOX zauważył że nie mam za dużo złota i zagrał wyrzeczenie na moją zaliczkę, ja mu odpowiedziałem przemyślem na to on mi jeszcze jednym. Pomyślałem a graj chłopie co tam Smile a ten cwaniak wyciągnął konsekwencje. Jako że miałem 2 złota a on .... więc mógł mi odrzucić moje konsekwencje i przepowiednie, ale na szczęście zachowałem jeden przemyśl w rękawie i udało się wybronić Smile
Kolejne tury były nudne, ja wreszcie zacząłem gromadzić punkty na Obozie szkoleniowym a KNOX ładował chłopaków na defensywę. Czekał na kolejnego lotnika ale po 5 turach żaden się nie zjawił więc ruszył do boju.
4 żandarmów na ofens i bilans, więc pacyfista ode mnie, ale poszedł przemyśl więc KNOX jedzie dalej. Ściągnął mi 3 żeglarzy i bramka do najazdu Obozu wolna. Więc najeżdża ja mu zdrajce na to on przemyśl Smile więc sytuacja podbramkowa na maxa. Ale zaskoczyłem go tak niesamowicie zagraniem plagi że zwinąć musiał całe wojo. Ja w tym czasie kisiłem na dłoni 4 wojowników i liczyłem na szczęście:)
KNOX odrzucił 4 żandarmów 4 bestali 4 leginoarów i jednego kruka.
Ja odrzuciłem 2 proroków jednego sierzanta i 2 kolesi za 1wb.
Ja wyłożyłem 2 typa za 1 wb jednego za 2 wb i łzę.
Mój najazd Łza jedzie Centrum Szkolenia Marynaki idzie straszliwa ulewa na co ja przemyśl i zgarnąłem 3 bodajrze centra + notre dame
Wynik 58:0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 9:47 am    Temat postu: Re: Wicu (Husein) vs KNOX (Montagne) Odpowiedz z cytatem

Wicu napisał:

KNOX odrzucił 4 żandarmów 4 bestali 4 leginoarów i jednego kruka.
Ja odrzuciłem 2 proroków jednego sierzanta i 2 kolesi za 1wb.
Ja wyłożyłem 2 typa za 1 wb jednego za 2 wb i łzę.
Mój najazd Łza jedzie Centrum Szkolenia Marynaki idzie straszliwa ulewa na co ja przemyśl i zgarnąłem 3 bodajrze centra + notre dame
Wynik 58:0


Shocked Fuckin hell, ale pogrom. Ładnie, ładne zastosowanie Plagi Razz
Gratuluję Wicu- Pogromco Klasyków (i nie tylko) Wink Widzę, że Twoje miejsce w rankingu rośnie Razz

Szacunek dla Was za tak udaną walkę!

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KNOX
Sierżant


Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 149

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, tak plaga to zaiste masakryczna karta. w jedna ture odwraca wynik. na szczescie mozna miec az jedna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze że ją miałem bo w przeciwnym wypadku to Ty byś mnie zmasakrował Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum