Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wicu (Husein) vs Danek (Abdul)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 6:16 pm    Temat postu: Wicu (Husein) vs Danek (Abdul) Odpowiedz z cytatem

Po raz kolejny przyszło moim "rolnikom" zaorać bitewne pole:) Zagraliśmy z Dankiem partyjkę, wcześniej umawiając się że nie gramy zaliczek.
Rozpocząłem ja. Na dzień dobry udało się zamknąć bramkę więc mogłem spokojnie myśleć o rozwoju:) niestety opórcz intryg niespecjalnie dobrze było z kartami więc siedziałem cicho.
Danek wybudował kopalnie i 2 ziemie, wyłożył uroxa, woła i mamuta. Siedzial jednak na obronie.
Ja dostałem Skład i kopalnie, po jakims czasie tez ziemie i dokladalem wojownikow do bramki. 3 proksow 3 leszczy i 1 marynarz.
Danek dokładał wojo i postanowił się ruszyć i dokonać nalotu wołem na skład. Zagrał szarżę poczęstowałem go przemyślem i było po sprawie.
W kolejnej swojej turze Danek wyłożył kupę bydła. Miał gdzieś chyba z 10 wojownikówSmile udało mi się go powstrzymać pacyfistą więc odetchnąłem na chwilę.
W mojej turze stwierdziłem że to dobry czas na zagranie Plagi, a Danek nie miał nic przeciwko. Wyłożyłem wojo z ręki i pojechałem mu 2 ziemie orne.
W kolejnej turze poszły mu kopalnie, ale w następnej nie było już tak łatwo bo wyłożył jihada i uroxa.
W nagrodę obdarowałem Danka melancholią, ale udało mu się ją odrzucić po 2 turach.
Zagrał mi ograbienie przed atakiem żebym nie dokładał z naszej woli, poszło przemyśl, od niego przemyśl, ode mnie przemyślSmile i jedziemy dalej Smile grupka przypakowana punktami z naszej woli jedzie uroxa, Danek rzuca szarżę a ja mu zmiankę na uroxa, ufff upiekło mi się tym razem. Sprzątnięcie Jihada było tylko formalnością. Kopalnie wpadły w moje ręce.
Kolej Danka wykłada 4 jezdnych i na ofensywę bo u mnie nikogo na defensie. Bilansik, zmianka na mojego i jest już na obronie do tego pacyfista i kłopot z głowy.
Moja tura wykładam jeszcze 2 mocarzy: moja ofensywa 3 sierzantow z 2WB i 4 leszczy po 1. Ruszam do najazdu nie bawiąc się w ataki, dopakowuję ich złotem a tu Danek jedzie mi ze zdrajcą, warto było kisić ten ostatni przemyśl Smile zgarnąłem mu 2 kopalnie i wygrałem 58:0
Grało się przednio, bo było dużo kombinowania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Danek



Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 7

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby od pierwszej tury trafić na proroka i żeglarza to trzeba mieć pecha Wink To by było na tyle. Ale w sumie grało się fajnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 4:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak leszcze 1WB z turbanami na głowach Wink Widzę, że u tych terrorystów jeden rolniki potrafi więcej niż stado mamutów (cokolwiek by to miało znaczyć Wink )
_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum